Aşkın Kokusu dizisi Star TV

Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Mehmet Aslantuğ’un dizisi Aşkın Kokusu’nun (Cesaret dizisi) konusu belli oldu

07 Ekim 2015 Çarşamba, 10:52

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım‘ın oynayacağı Cesaret dizisinin adı Aşkın Kokusu oldu. Aşkın Kokusu dizisinin konusu nedir ne zaman başlayacak?

MERYEM UZERLİ VE MURAT YILDIRIM CESARET İÇİN BULUŞTU-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, daha önce adı Cesaret olarak düşünülen ancak şimdi ise Aşkın Kokusu’na çevrilen yeni dizinin senaryosu ortaya çıktı. Hazırlıkları uzun süredir devam eden dizinin kadrosuna Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’dan sonra ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ da katılmıştı. Dizinin ilk senaristi olan Kerem Deren ise yaptığı açıklamayla diziden ayrıldığını açıklamıştı.

Senaryosunu Ozan Aksungur ile Cüneyt Aysan’ın yazdığı, Yağmur – Durul Taylan kardeşlerin yönettiği dizinin konusu şöyle:

Meryem Uzerli, babası Türk, annesi Fransız, Nice’te küçük bir parfüm dükkânı olan parfümör (parfüm eksperi) rolünde. İki aşk arasında kalacak güzel oyuncu Şirin karakterini canlandıracak. Öldürülen arkadaşının 3 yaşındaki oğlunu evlat edinen Karadenizli ünlü bir işadamı olan Aziz’in (Mehmet Aslantuğ) bir kızı, bir oğlu vardır. Eşi, oğlunu doğururken ölür. Aziz, eşine olan aşkı ve saygısından hayatına yeni bir kadın sokmaz. Meryem Uzerli’nin canlandırdığı kız gelince işler değişir. Aynı kıza, Aziz’in büyütüp, kızını verdiği ve tüm işlerinin başına geçirdiği evlatlığı da gönlünü kaptırır.​ Aşkın Kokusu dizisi Aralık ayında Star TV’de!

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım, Arap kanalında yayınlanan Extra Türki programında yeni dizileri hakkında açıklamada bulundular.
BÖLÜM BAŞINA 170 BİN LİRA ALACAK
Başka bir yapım şirketinden astronomik bir teklif aldığı için “Zaten proje yok, beni azat edin” dediği öne sürülen Uzerli’ye yazdırılan iki ayrı senaryodan birine ikna edilmeye çalışılacak. Eğer Meryem Uzerli ikna olursa onun için ayrıca özel bir tanıtım çekilecek. Uzerli’nin bölüm başına 170 bin lira alacağı öne sürüldü.murat-yıldırım-meryem-uzerli

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım, Star TV ekranlarında yayınlanacak yeni dizileri için biraraya geldi.

You must be logged in to post a comment Login