baby sensory

Aşktan Kaçılmaz dizisi Star TV

Kanal D’den flaş karar

08 Ekim 2014 Çarşamba, 02:39

Aşktan Kaçılmaz dizisi konusu, oyuncuları ve fragmanı

Erler Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Berk Oktay, Ceren Hindistan ve Pelin Akil gibi isimlerin paylaştığı Aşktan Kaçılmaz” dizisinin yayın günü değişti. Pazar günleri yayınlanan Aşktan Kaçılmaz dizisi bu haftadan itibaren Çarşamba günleri saat 23.30’da yayınlanacak.

4. BÖLÜM KONUSU

Yasemin, Nadir ailesinin sırlarını çözmeye kararlıdır.

Yaralanma olayıyla ilgili Yasemin Barzan’ın ifadesinde söylediklerine inanmaz. Barzan, babasının katı kuralları ile dağda şuan ne halde olduğu bilinmeyen kardeşi Berat, kızkardeşi Ardil’in geleceği ve annesi Hazem’in çektiği acıları düşünür ve Londra’ya dönemeyeceğini anlar. Barzan’ın Mardin de kalma kararı tüm konakta mutluluk yaratır. Artık herşey yoluna girecektir. Nazlı da bu olaya çok sevinir. Barzan’la yakınlaşabilmek için her yolu dener. Barzan, Nazlı’nın niyetinin farkındadır ve kızın ilgisinden çok sıkılmıştır. Ona kardeş gibi büyüdüklerini ve aralarında bir ilişki olamayacağını anlatır. Nazlı yıkılmıştır. Öte taraftan Şiran Nazlı’ya olan aşkından vazgeçecek gibi değildir. Babasını gönderip kzı Bedir Ağa’dan istetir ve red cevabı alır.

Yasemin, Nadir ailesinin sırlarını çözmeye kararlıdır. İskender Nadir’i savcılığa çağırtır. İskender Ağa, savcılıkta Yasemin’e tehtidler savurur. Barzan babasını adliyeden çıkartır. Barzan Yasemin’in evine gidip ailesini ve soyadını temizleyeceğine dair söz verir. İki genç birbirlerinden etkilenmişlerdir.

AŞKTAN KAÇILMAZ DİZİSİNDEN FOTOĞRAFLAR

Nişanlandığı gece nişanlısı tarafından aldatılan Savcı Yasemin (Pelin Akil) yaşadığı aşk acısı ile kendini geçici görevle Mardin’e kadar savurur. Nişanlısı narkotik şube komiseri Ali’nin (Çağdaş Onur Öztürk) şimdilik sevdiği kadının gidişini seyretmekten başka yapacak bir şeyi kalmamıştır. Yasemin aşk acısının hızıyla  Mardin’e kadar savrulur ama burada nelerle karşılaşacağından bihaberdir. Hele uçakta tanıştığı Mardinli Berzan’ın (Berk Oktay) hayatında önemli roller oynayabileceğini hiç tahmin etmemektedir.

Mardin’de aşk…
Yasemin, Berzan ve Ali’den oluşan aşk üçgeni öte taraftan Berzan’ın konağında yaşayan ve ona çocukluktan beri aşık olan Nazlı’nın planlarıyla daha da bir karışacaktır. Mardin’de aşk her koldan karakterlerimizi sarıp sarmalarken İskender Ağa (Macit Sonkan) ve onun etrafa saçtığı kötülük tohumları da büyümeye devam etmekte ve herkesi etkilemektedir.

AŞKTAN KAÇILMAZ 1. BÖLÜM 2. FRAGMAN

AŞKTAN KAÇILMAZ DİZİSİ EYLÜL AYINDA STAR TV’DE

Aşktan Kaçılmaz dizisi eylül ayında Star TV ekranlarında yayınlanacak..

Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları ve Nizama Adanmış Ruhlar dizisinde yer alan Metin Büktel de dizinin kadrosuna dahil olan isim oldu. Dizinin kadrosu isimlerden biri de Bilal Yörük oldu. Bilal Yörük daha önce ”Baba Ocağı” dizisinde Kenan karakterine hayat vermişti. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yapacağı ”Aşktan Kaçılmaz” yeni sezonda Star Tv ekranlarında olacak.

aşktan-kaçılmaz-dizisi

TATAR RAMAZAN’IN KÖTÜ ADAMI AŞKTAN KAÇILMAZ DİZİSİNDE

atv ekranlarında yayınlanan Tatar Ramazan dizisinde canlandırdığı Abdurrahman Çavuş karakteriyle büyük beğeni toplayan Umut Karadağ, Aşktan Kaçılmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu.

AŞKTAN KAÇILMZAZ DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Yeni sezonda yepyeni bir dizi başlayacak ve bilindiği üzere dizinin adı ise ”Aşktan Kaçılmaz” olacak. Başrollerini Berk Oktay, Pelin Akil, Ceren Hindistan ve Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin paylaşacağı dizinin çekimleri de başladı. Yapımcılığını Erler Film’in üstleneceği dizi İstanbul – Mardin arası bir aşkın öyküsünü ekrana taşıyacak. Dizi yeni sezonda Star Tv ekranlarında olacak.

YENİ OYUNCULAR BELLİ OLDU!

Star Tv’nin yeni dizisi Aşktan Kaçılmaz‘ın kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.

Başrollerinde Berk Oktay, Pelin Akil, Ceren Hindistan ve Çağdaş Onur Öztürk’ün yer alacağı Erler Film – Türker İnanoğlu imzalı Star Tv’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Aşktan Kaçılmaz‘ın kadrosu şekilleniyor. Yönetmen koltuğuna Metin Balekoğlu’nun oturacağı diziye, son olarak Her Şey Yolunda Merkez dizisinde rol alan genç oyuncu Nilay Cafer dahil oldu.

Aşktan Kaçılmaz dizisi Star TV

Aşktan Kaçılmaz dizisi Star TV

BERK OKTAY VE PELİN AKİL’DEN YENİ DİZİ

Star’da, Eylül ayında başlayacak, Erler Film imzalı dizide başrolleri Berk Oktay, Ceren Hindistan, Pelin Akil ve Çağdaş Onur Öztürk paylaşıyor.

Aşk, Savcı Yasemin’in peşini bırakmayacak…

Mardin’de yöreye has acımasız kanunların, adalet sorgusu, intikam ve her türlü kanunsuzluğun gölgesinde yaşanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı, dizinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu üstleniyor. Diğer önemli rollerinde ise Umut Karadağ, Macit Sonkan, Seray Gözler, Ayten Soykök yer alıyor.

Nişanlandığı gece nişanlısı tarafından aldatılan Savcı Yasemin (Pelin Akil) yaşadığı aşk acısı ile kendini geçici görevle Mardin’e kadar savurur. Nişanlısı narkotik şube komiseri Ali’nin (Çağdaş Onur Öztürk) şimdilik sevdiği kadının gidişini seyretmekten başka yapacak bir şeyi kalmamıştır. Yasemin aşk acısının hızıyla  Mardin’e kadar savrulur ama burada nelerle karşılaşacağından bihaberdir. Hele uçakta tanıştığı Mardinli Berzan’ın (Berk Oktay) hayatında önemli roller oynayabileceğini hiç tahmin etmemektedir.

Mardin’de aşk…

Yasemin, Berzan ve Ali’den oluşan aşk üçgeni öte taraftan Berzan’ın konağında yaşayan ve ona çocukluktan beri aşık olan Nazlı’nın planlarıyla daha da bir karışacaktır. Mardin’de aşk her koldan karakterlerimizi sarıp sarmalarken İskender Ağa (Macit Sonkan) ve onun etrafa saçtığı kötülük tohumları da büyümeye devam etmekte ve herkesi etkilemektedir.

Kısa link: https://www.tvaktuel.com/?p=56538

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...