Ata Demirer hünkar Demet Akbağ sultan oldu!

Ata Demirer’in yeni filminden kahkaha dolu sahneler

23 Nisan 2015 Perşembe, 03:54

Bu bahar, beyazperdeye kahkahayı getirmeye hazırlanan Niyazi Gül Dörtnala filmi Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın muhteşem performanslarıyla 8 Mayıs’ta vizyona giriyor!  Sinema sezonunu kıştan yaza taşıyacak olan filmde, iki ünlü oyuncu, bugüne kadar hiç görmediğiniz halleriyle, kelimenin tam anlamıyla döktürüyor…

SETTE  ZORUNLU KAHKAHA ARASI

Niyazi Gül Dörtnala’da Demet Akbağ’ın canlandırdığı Sultan Şahmerdan’ın Niyazi Gül’e Hünkar kostümü giydirdiği sahneler, setin en eğlenceli sahnelerinden oldu. Set ekibinin de gülmekten birçok kez çekime ara vermek zorunda kaldığı sahnelerde en çok eğlenen iki isim ise Demirer ve Akbağ oldu. O anlar objektiflere işte böyle yansıdı.

NİYAZİ GÜL DÖRTNALA FİLMİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

‘Hünkar Ata’ ile ‘Sultan Demet’…

Niyazi Gül Dörtnala’da Demet Akbağ ve Ata Demirer’a Şebnem Bozoklu, Levent Ülgen, Kevork Malikyan ve Ayşenil Şamlıoğlu eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise ‘Eyyvah Eyvah’ serisinin yönetmeni Hakan Algül.

Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu

Veteriner hekim Profesör Niyazi Gül kendince sakin bir hayat sürmektedir. Bir yandan üniversitede veterinerlik dersleri verirken, bir yandan da yardımcısı Hediye’nin desteğiyle dededen kalma mucizevi formülün eksik maddesini arar. Belalı aşıklar Sultan ve Rıza atlarını yarıştırmaya karar verip bir de Niyazi’nin hayvanlara güç veren formülünü duyunca işler karışır. Bir anda heyecan dolu olayların ortasına düşen Niyazi, formülün eksik maddesini ararken sürpriz maceralarla karşılaşacaktır.

Niyazi Gül Dörtnala – Fragman

Künye:
Tür: Komedi
Yapımcı: BKM Film
Yönetmen: Hakan Algül
Seneryo:  Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz, Cihan Ceylan, Ata Demirer
Oyuncular: Ata Demirer ,Demet Akbağ,  Şebnem Bozoklu, Levent Ülgen, Kevork Malikyan, Ayşenil Şamlıoğlu, Ferit Kaya, Tolga Çoşkun, Şevket Çapkınoğlu, Kıvanç Baran Arslan, Erol Aksoy, Server Mutlu
Vizyon Tarihi:8 Mayıs 2015

Başrollerini paylaştıkları filmin çekimleri için kamera karşısında tango yapan iki ünlü oyuncu izleyenleri kendilerine hayran bırakacak. Veteriner Profesör Niyazi Gül'ün hikayesini, kendine has bir dille anlatan filmin çekimlerinde, Demet Akbağ ve Ata Demirer'in yaptığı tango set ekibi tarafından dakikalarca alkışlandı.

You must be logged in to post a comment Login