Avşa Adası Otelleri ve Ulaşım

16 Nisan 2019 Salı, 10:09

Avşa Adası Otelleri ulaşım kolaylığından yaz aylarında İstanbullu tatilcilerin tercihi noktası olmaktadır. İstanbul’a 2 saat 45 dakika mesafede İstanbul’a Yenikapı, Bostancı ve Avcılar’dan İDO ile gidilen İstanbul’a yakın tatil beldesidir. Avşa Adası konumu itibari Marmara Bölgesi’nin gözde ancak pek keşfedilmemiş ülkemizin önemli tatil merkezlerindendir. Balıkesir’in Marmara Adalar İlçesi’ne bağlı Avşa Adası son yıllarda İstanbul’daki tatilcilerin önemli tatil köyü haline gelmiştir.

Avşa Adası Otelleri

avşa adası

Avşa Adası Otelleri, Şirin motelleri, apartları ve az sayıdaki otelleri ile daha çok mütevazi ama bi o kadar eğlenceli bir tatil sizleri bekliyor olacak. Avşa Adası ünlü eğlence merkezleri ile de gece hayatının iş stresinden uzak bir molasıdır aynı zamanda. Bunlar arasında Tanz, Arena ve Liatris Disco yer alır. Birde Avşa Adası barlar sokağı ile de meşhurdur. Barlar sokağındaki gece kulüpleri ve türkü barlar Avşa Adası’na gelen tatilcileri gece 2’ye kadar eğlendirmek için adeta yarışırlar. Bu caddeye yaklaşırken Avşa Adası‘nın ünlü içecekleri, sabunları, zeytin yağları ve diğer hediyelik eşyalarının satıldığı cadde yer alır.

Avşa Adası Popüler Otelleri

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası pansiyon fiyatları oldukça uygundur. Yaz boyunca Avşa Adası‘nda 40 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Temiz kumsalı, sıcak güleryüzlü esnafı ile Avşa Adası’nda tatilin ötesinde bir yaz geçirmek isterseniz sizde https://avsa.bandirma.com.tr/ Avşa Adası Tatil Rehberi sitesini ziyaret edebilir buradaki işletmelerle iletişime geçebilirsiniz. Şu günlerde Avşa Adası Otelleri erken rezervasyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’na Ulaşım

Avşa Adası‘na ulaşım; İstanbul’dan Yenikapı, Bostancı ve Avcılar’dan İDO ile araçsız feribot, Tekirdağ Akport ve Barbaros’tan araçlı feribot ve Erdek iskelesinden araçlı feribotlar ile sağlanır. Ortalama 2,5 saatte Avşa’ya varılır. Detaylı bilgi için https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-ulasim adresini ziyaret edebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login