Babam ve Ailesi dizisi Kanal D

Kanal D’nin yeni dizisi Babam ve Ailesi 2. bölüm fragmanı yayınlandı..İşte Babam ve Ailesi’nin konusu ve oyuncuları

20 Eylül 2016 Salı, 01:00

Babam ve Ailesi dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? Babam ve Ailesi dizisi hakkında tüm haberler…

BABAM VE AİLESİ’NDE KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?

BABAM VE AİLESİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D’nin yeni sezon dizilerinden olan Babam ve Ailesi bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Başrollerinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Sercan Badur ve Erdem Akakçe’nin yer aldığı, yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği Gold Film – Faruk Turgut imzalı iddialı dizi 19 Eylül’de yayın hayatına başlıyor. Senaryosunu Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak’ın kaleme aldığı ve çekimleri Adana’da devam eden Babam ve Ailesi, 19 Eylül Pazartesi 20.00’da Kanal D’de yayında.

BABAM VE AİLESİ KONUSU NEDİR?
Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.babamveailesi-kanald


Künye

Yapım: Gold Production

Yapımcı: Faruk Turgut

Genel Koordinatör: Ahsen Tüzün

Yönetmen:Nihat Durak

Senaryo : Onur Uğraş, Murat Uyurkulak

Görüntü Yönetmeni : Hüseyin Tunç

Sanat Yönetmeni : Özü Doğrucici

Oyuncular :  Ayça Bingöl (Nilgün), Bülent İnal (Kemal), Ceyda Düvenci (Suzan), Sercan Badur (Mert), Erdem Akakçe (Fadıl), Emel Göksu (Macide), Caner Şahin (Kadir), Eva Dedova (Ece), Sera Kutlubey (Hasret), Can Albayrak (İbo) , Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek), Hakan Altuntaş (Rıza), Sezin Bozacı (Emine), Ecem Simge Yurdatapan (Yelda), İlker Özer (Kerim), Kubilay Karslıoğlu (Ahmet), Fulya Ünvan (Filiz), Emre Başer (Dr.Orhan), Tuna Kırlı (Spor Hocası), Taygun Sungar (Caner)

Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi ”Babam ve Ailesi”nden ilk kareler yayınlandı!

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı, senaryosunu Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak kaleme aldığı dizinin başrollerinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci ve Sercan Badur yer alıyor. Merakla beklenen dizinin çekimlerine Adana’da başlandı ve ilk kareler basın ile paylaşıldı.

”Babam ve Ailesi” yeni sezonda Kanal D’de! İşte ilk kareler:babam-ve-ailesi-dizisi-3

babam-ve-ailesi-dizisi-1

babam-ve-ailesi-dizisi-2

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un yaptığı, yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği, senaryosunu Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak’ın kaleme aldığı dizinin başrollerinde Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci ve Sercan Badur yer alıyor. Merakla beklenen dizinin çekimleri Adana’da başladı. Babam-ve-Ailesi-dizisi-Kanal-DDizinin çekimleri 10-15 gün süre Adana’da çekilecek ve set oradan İstanbul’a taşınacak. Babam ve Ailesi Ağustos ayında Kanal D’de!Babam ve Ailesi dizisi

Kanal D’nin yeni sezon için hazırlıklarını sürdürdüğü iddialı dizi Babam ve Ailesi ‘nin oyuncu kadrosu belli oldu.

Kanal D’de izleyiciyle buluşacak “Babam ve Ailesi”nin kadrosu netleşmeye başladı. Bülent İnal ve Ayça Bingöl’ün başrolde olduğu dizide Ceyda Düvenci de rol alacak. Dizinin üç başrol isminin belirlemesinin ardından hazırlıklara hız verildi. Nihat Durak’ın yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin çekimleri temmuz ayında Adana’da başlayacak. Adana’daki çekimlerin ardından dizi ekibi, İstanbul’a gelecek.

Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak’ın senaryosunu kaleme aldığı dizide, bir baba ve farklı şehirlerde yaşayan iki aile hikâyesi işlenecek. İnal, dizide zengin işadamı Kemal’i canlandıracak. Bingöl, Nilgün karakterine; Ceyda Düvenci ise Suzan’a hayat verecek.Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin eylül ayında ekranda olması planlanıyor.

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği; başrollerini ise daha önce ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ ve ‘Benim Adım Gültepe’de rol alan Ayça Bingöl ve son olarak ‘Urfalıyam Ezelden’de izlediğimiz Bülent İnal’ın paylaşacağı yapım, iki farklı şehirde iki farklı ailesi olan bir adamın hikayesini konu alacak.ceyda düvenci

You must be logged in to post a comment Login