Babamın Günahları dizisi konusu ve oyuncuları

Babamın Günahları dizisi konusu nedir ? Babamın Günahları dizisi oyuncular kimler ? Kadir Doğulu yeni dizi Babamın Günahları hakkında son dakika haberleri …

Star TV’nin duygu yüklü baba kız hikayesi olan iddialı dizisi Babamın Günahları’ndan 1. bölüm fragmanı yayınlandı. ANS Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini de Abdullah Oğuz yapıyor.

Babamın Günahları dizisinde başrollerde Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour,  Sezin Akbaşoğulları ve Müjde Uzman ile çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi yer alıyor.

Duygu yüklü hikayesi ve ekran başındakilere ters köşe yaşatacak kurgusuyla Star TV’nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri olan ‘Babamın Günahları’, kızı için yaşamı kovalayan bir babanın hikayesini anlatıyor. Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu’nun yazdığı ‘Babamın Günahları’, çok yakında Star TV’de ekranlara gelecek.

MUSTAFA UĞURLU MAFYA BABASI FERRUH SARICA ROLÜNDE

Usta oyuncu Mustafa Uğurlu, yakında Star’da başlayacak olan “Babamın Günahları” dizisinde bu kez mafya babası “Ferruh Sarıca” rolüyle büyük ses getirecek.Dizinin başrollerinde yer alan usta oyuncu Mustafa Uğurlu bu kez izleyiciyi şaşırtacak. Uğurlu, yeni sezonun en iddialı dramalarından biri olacak olan dizide acımasız bir mafya babasını canlandırıyor.

Dikkat çekici senaryosu ve çarpıcı kurgusuyla izleyicileri ters köşeye yatıracak dizi sevdiği kadın Yeşim’i (Melisa Sözen) korumak için Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği cinayeti üstlenen Ozan’ın (Kadir Doğulu) yıllar sonra ilik nakli yapılması gereken bir kızı olduğunu öğrenmesi ve kızı için yaşamaya söz vermişken Ferruh’la yeni bir savaşa sürüklenmesini konu alıyor.

BABAMIN GÜNAHLARI KONUSU

Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır…Kızı Zeyno.

Bugüne kadar bir çok başarılı projeye imzasını atan Abdullah Oğuz, yeni sezonda da seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

Kızı için hayatta kalma savaşı veren bir babanın duygu yüklü hikayesini anlatan dizinin çekimleri başladı.

Kasım ayında Star’da yayınlanacak, ANS Yapım’ın yapımcılığını ve Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini üstlendiği ‘Babamın Günahları’ dizisinden ilk kareler yayınlandı.

Sezonun başarılı projeleri Çember ve Badem Şekeri gibi, yaptığı televizyon filmleri serileriyle Türk televizyon sektöründe farklılığını konuşturan Abdullah Oğuz, yine
bu yılın en iddialı bir kadrosuyla çok konuşulacak bir diziye imza atıyor.


Sezonun başarılı projeleri Çember ve Badem Şekeri gibi, yaptığı televizyon filmleri
serileriyle Türk televizyon sektöründe farklılığını konuşturan Abdullah Oğuz, yine
bu yılın en iddialı bir kadrosuyla çok konuşulacak bir diziye imza atıyor.
Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz – ANS ’nın üstlendiği “Babamın
Günahları” isimli dizide yer alan Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail
Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour ve Gökçen Bilge Çiftçi’ye, Sezin Akbaşoğulları ve
Müjde Uzman da katıldı…

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz – ANS ’nın üstlendiği “Babamın Günahları” isimli dizide yer alan Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail
Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour ve Gökçen Bilge Çiftçi’ye,  Sezin Akbaşoğulları  ve Müjde Uzman da katıldı…

BABAMIN GÜNAHLARI DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Çocuğu için hayatta kalmaya söz veren bir babanın hikayesini anlatıyor Babamın Günahları dizisi..

Herkes çocuğu için yaşar, peki kim ölmemeye söz verebilir? Star Tv, yeni yayın döneminde aksiyon örgüsü ile kurgulu derin bir baba-kız hikayesini ekrana getirecek.

Zeyno’nun yaşaması Ozan’ın ölümsüzlüğüne bağlı Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar.

Babamın Günahları dizisind Kadir Doğulu ve Melisa Sözen başrollerde

Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır…Kızı Zeyno.

Babamın Günahları dizisi Ekim 2017’de Star TV’de yayınlanmaya başlayacak

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz – ANS Yapım’ın üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor…Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alırken, ikiliye Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.

Kadir Doğulu, Mustafa Uğurlu ve Melise Sözen Babamın Günahları dizisinde buluştu.

BABAMIN GÜNAHLARI’NDA KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?

Kadir Doğulu : Ozan
Melisa Sözen : Yeşim
Mustafa Uğurlu : Ferruh
İsmail Demirci : Reha
Mehrnoush Esmaeilpour : Feride
Gökçen Bilge Çiftçi : Zeyno

BABAMIN GÜNAHLARI KÜNYE

Yapım: ANS
Yapımcılar: Abdullah Oğuz / Evren Oğuz / Selen Sevigen / Mahmut Kayımtu
Yönetmen: Abdullah Oğuz
Senaryo: Ahmet Saatçioğlu
Görüntü Yönetmeni: Ghasem Ebrahimian
Sanat  Yönetmeni: Tolunay Türköz

Babamın Günahları dizi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Babamın Günahları dizisi konusu ve oyuncuları

x