Badem Şekeri dizisi konusu ve oyuncuları

Badem Şekeri dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Fox TV Badem Şekeri nerede çekiliyor, diziden yeni haberler

Fox TV’nin yeni dizilerinden olan Badem Şekeri’nin çekimleri başladı. Başrollerinde Alper Saldıran, Burcu Özberk ve Burcu Altın’ın rol alacağı yeni romantik komedi dizisi Badem Şekeri, yayına girmek için gün sayıyor.

BADEM ŞEKERİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Badem Şekeri’nin çekimleri Çanakkale’nin tatil merkezlerinden Behramkale ve Assos’da sürüyor.

Başrollerini Beni Böyle Sev, Yerden Yüksek, Aşk ve Gurur gibi dizilerde seyrettiğimiz Alper Saldıran ile Muhteşem Yüzyıl, Şahane Damat ve Güneşin Kızları adlı dizilerde izlediğimiz Burcu Öztürk’ün paylaşacağı “Badem Şekeri” dizisi yaz boyunca Behramkale, Assos ve Çanakkale’de çekiliyor.


Başrollerinde Burcu Özberk, Alper Saldıran ve Burcu Altın’ın yer aldığı dizi Badem Şekerine son olarak Yılanların Öcü dizisinde rol alan usta oyuncu Mehmet Atay dahil oldu.

BURCU ÖZBERK KİMDİR?
12 Aralık 1989 Eskişehir doğumlu güzel oyuncu eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet konservatuarı Tiyatro bölümünde almıştır. 2012 yılında Halit Ergenç, Okan Yalabık, Selma Ergeç ve Nebahat Çehre’nin başrollerini paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. 2015 yılında Hande Erçel, Emre Kınay, Tolga Sarıtaş ve Berk Atan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Güneşin Kızları adlı dizinin kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği Şahane Damat dizisinde başrolde yer almıştır.

ALPER SALDIRAN KİMDİR?
16 Eylül 1984 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu daha önceden Bir Dilim Aşk, Kara İnci, Melekler Korusun, Yerden Yüksek, Böyle Bitmesin, Beni Böyle Sev, Kalbim Ege’de Kaldı ve son olarak da Aşk ve Gurur dizisinde rol almıştır. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra bölüm oyuncusu olarak dizi sektörüne giriş yapmıştır. 2009 yılında Özge Özpirinçci, Serkan Altunorak, Rojda Demirer ve Yıldız Kültür’ün başrollerini paylaştığı Melekler Korusun dizisinde rol almış ve ekranlarda tanınmıştır. 2017 yılında ise başrollerini Zeynep Çamcı ve Burcu Biricik ile paylaştığı Beni Böyle Sev dizisindeki performansı ile ekranların sevilen oyuncusu olmuştur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Badem Şekeri dizisi konusu ve oyuncuları

x