baby sensory

Bahar ve Nihal Candan kardeşlerden şaşırtan açıklamalar

‘Hepinizi kandırdık!’

20 Mayıs 2017 Cumartesi, 15:09

Son dönemin tartışılan iki ismi Bahar ve Nihal Candan merak edilenlerini Armağan Çağlayan’a anlattı. Ünlü kardeşler çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Benim Stilim yarışması üzerinden Türkiye’de pek çok insan tarafından tanınan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin adı geride bıraktığımız günlerde Murat Boz ve eser yenenler’in adının karıştığı bir ihanet olayıyla anıldı. O andan itibaren magazin muhabirlerinin sürekli olarak takibinde bulunan Bahar ve Nihal Candan verdikleri röportajla belki de şimdiye kadar ki en net açıklamalarını yaptı.

Olayın ilk günlerinden itibaren Eser Yenenler’in evinde iddia edildiği gibi bir ihanet gecesi yaşanmadığını söyleyen Bahar ve Nihal Candan kardeşler Armağan Çağlayan’a verdikleri röportajda sorulara yanıt verdi. İşte o yanıtlardan bazıları:

ÜZERİMİZE BU KADAR GELİNMEMELİ
“Eser’in villasından kalabalık bir parti vardı. Murat Boz da oradaydı. Eğlendik, bitti. 19 ve 21 yaşındayız. Yaşı küçük iki kızın üzerine bu kadar gidilmemeli.”

“Biz düzgün kızlarız. Gece kulübünde bile Alkol almıyoruz. Çünkü alkol yasağımız var. Babamız çok dindar ama kimse bunu bilmiyor. Sigara bile içmeyiz. Her türlü kan, akciğer testine girebilirim. Raporlarını verebilirim.”Bizi Cicişlere benzetme konusuna hiç girmeyelim. Çok çirkin bir benzetme, hakaret gibi.”

KAMERA BABAMIN CEP TELEFONUNA BAĞLI
“00.00’da evde olma kuralımız var. Yaşı küçük bireyleriz. Başımıza kötü bir şey gelir gerekçesiyle ailemiz biza korumacı yaklaşıyor. İstanbul’daki evimizin kapısında kamera var. Mersin’deki babam bu kameradan ve kaçta girip çıktığımızı, kimin gelip gittiğini takip ediyor. Kamera babamın cep telefonuna bağlı.”

“Açık konuşmak gerekirse bunları reyting adına yaptım. ‘Bahar salak’ diyenler aldanıyor. ‘Bahar çok zeki ve sizi trollüyor’ Onları trollediğimi, kandırdığımı anlayamıyorlar.”

You must be logged in to post a comment Login