Bahtiyar Ölmez hangi gün yayınlanacak? Bahtiyar Ölmez yayın tarihi belli oldu

Yetkin Dikinciler’in birbirine tıpatıp benzer iki karakteri canlandırdığı atv’nin yeni dizisi ‘Bahtiyar Ölmez’ , 11 Kasım Cumartesi akşamı 20.00’de atv ekranlarına gelecek.

Cumartesi neşesi olacak!
Cem Tabak yönetiminde Nehir Yapım’ın yapımcılığında Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı ile Güven Hokna’nın başrollerini paylaştığı ve izleyicinin merakla beklediği atv’nin yeni dizisi ‘Bahtiyar Ölmez’, 11 Kasım Cumartesi akşamı izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir…” sözünden yola çıkan dizide deve kuşu çiftliği kurmaya hazırlanan mezarcı Bahtiyar Ölmez’in yanlışlıkla kendisine tıpatıp benzeyen ünlü mafya babası Rıfat Çakar’ın hayatını yaşamak zorunda kalması tirajikomik olaylarla ekrana geliyor.

BAHTİYAR’DAN RIFAT OLUR MU?
Dizide her iki karaktere de usta aktör Yetkin Dikinciler hayat veriyor. Senaryonun kendisini çok etkilediğini ifade eden Dikinciler “Bahtiyar ve Rıfat, görünüş olarak birbirinin neredeyse aynısı; ancak bambaşka karaktere ve hayatlara sahip adamlar. Bahtiyar’ın Rıfat olmak zorunda kaldığında içine düştüğü durumlar, hem güldürecek hem de şaşırtacak” dedi. Bahtiyar Ölmez dizisi her cumartesi 20.00’de atv’de…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bahtiyar Ölmez hangi gün yayınlanacak? Bahtiyar Ölmez yayın tarihi belli oldu

x