Bak Hele Bak TRT1’de başlıyor

İşte ilk günün konukları…

13 Ocak 2015 Salı, 00:03

TRT, Türk müziğininin ünlü ismi Emre Altuğ ile sinema ve tiyatro dünyasının usta oyuncusu Rasim Öztekin’i “Bak Hele Bak” komedi show programında bir araya getiriyor. İlk program bu akşam TRT 1 ekranlarında saat 23.00’da yayınlanacak.

Türk müziğininin ünlü ismi Emre Altuğ ile sinema ve tiyatro dünyasının usta oyuncusu Rasim Öztekin’i biraraya getiren show programı “Bak Hele Bak”, her hafta Salı günü saat 23:00’te yayınlanacak. Yapımcılığını Probera Yapım’ın üstlendiği bol sürprizli kahkaha tufanı komedi show programı “Bak Hele Bak”’ın her bölümünde bir sunucu, bir yorumcu ve programın kendi oyuncuları yer alacak.

Her bölümde dört ünlü konuğu birbirinden ilginç maceralara atacak programın sunuculuğunu Emre Altuğ üstlenirken, yorumcu-jüri üyesi koltuğunda ise Rasim Öztekin yer alacak.

“Bak Hele Bak”ın ilk bölüm konukları; Ömür Gedik, Sinem Güven, İsmail Baki ve Ersin Düzen olacak.

Bir kapı ve binlerce durumun ortaya çıkaracağı durum komedisinden yola çıkarak hazırlanan komedi show programında, kendilerinden habersiz olarak önceden hazırlanan skeçlerde sahne alacak ünlüler, doğaçlama sanatıyla rollerinin hakkını vermeye çalışırken hem gülecek hem de güldürecek. Ünlülerin kendi skeçlerini tamamladıktan sonra biraraya gelecek 4 ünlü, final skecinde sahne alacak. Yapılacak final sahnesinden sonra jürinin yapacağı değerlendirme sonucu birinci seçilecek ünlüye plaket armağan edilecek.

“Bak Hele Bak”ın ilk bölüm konukları; Ömür Gedik, Sinem Güven, İsmail Baki ve Ersin Düzen olacak. 4 kıtada, 20 ülkede büyük ilgi gören “Thank God You’re Here” yurt dışı formatlı programdan uyarlama “Bak Hele Bak”, ekranların fenomeni olacağa benziyor.

BAK HELE BAK’DA İSMAİL BAKİ ŞOV

ERSİN DÜZEN BAK HELE BAK’DA

BAK HELE BAK TANITIM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login