Bana Sevmeyi Anlat dizisi erken final yapıyor

Fox TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Bana Sevmeyi Anlat final yapıyor.

Yaz aylarında yayınlanmaya başlayan ve başrollerinde Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Seda Bakan ve Dolunay Soysert’in rol aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisinde sona gelindi. Reyting yarışınına ilk bölümlerde iyi başlayan Bana Sevmeyi Anlat, yeni sezonda zorlu rakipleriyle yarışta geride kalınca erken final kararı alındı.

Bana Sevmeyi Anlat dizisi 30 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 22. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in başlamasından sonra yayın günü de Cuma’dan Pazartesi’ye alınan dizi, reytinglerde bekleneni veremedi. Dizi geçen hafta yayınlanan 21. bölümüyle Total grubu reytinglerde 27. sırada AB grubunda ise 10. sırada yer alabilmişti.

Dizi için daha önce çıkan final iddialarına ise kanal yönetiminden yalanlama gelmişti. Ancak Bana Sevmeyi Anlat’ın final yapacağı kesinleşti.  Dizinin oyuncularından Dolunay Soysert de son set gününden çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak böyle veda etti…

BANA SEVMEYİ ANLAT 22. BÖLÜM KONUSU

Alper tutuklu yargılanacaktır, cezaevine gönderilir. Leyla’ya öfkelidir, Leyla kolay yolu seçmiş ve vazgeçmiştir. Canan, Ayla’yı susturmak için her istediğini yapmaya hazırdır. Leyla şu an gerçekleri kaldıracak güçte değildir. Engin, Haşmet’in arkasından iş çevirmenin bedelini ödeyecektir. Haşmet ya Ezgi ya Alper diyerek onu köşeye sıkıştırır. Engin de teslim olur Haşmet’e…
Leyla ise nikah masasına oturmadığı sürece Ezgi hayatta kalamayacaktır. Leyla sevdiklerinin hayatta kalması pahasına kendi hayatını Haşmet’in ellerine teslim etmektedir.
Düğün günü yaşanacaklar ise kimin kazanan olduğunu gösterecektir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bana Sevmeyi Anlat dizisi erken final yapıyor

x