Bana Sevmeyi Anlat dizisi Fox TV

Ay Yapım’ın iddialı dizisi Bana Sevmeyi Anlat’ın konusu ve oyuncuları..

26 Ağustos 2016 Cuma, 14:00

Bana Sevmeyi Anlat dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Bana Sevmeyi Anlat dizisi nerede çekiliyor..İşte yeni haberler..

BANA SEVMEYİ ANLAT’IN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

FOX’un yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Bana Sevmeyi Anlat 26 Ağustos Cuma akşamı 20.00’de başlıyor.

Başrollerini Seda Bakan, Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Mahperi Mertoğlu, Bihter Dinçel, Aslı Orcan, Cemil Büyükdöğerli, Emir Çubukçu ve Mine Kılıç’ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın, senaristliğini ise Deniz Akçay’ın üstlendiği yapımın ilk bölümü önümüzdeki cuma akşamı ekrana gelecek.

BANA SEVMEYİ ANLAT GENEL KONUSU NEDİR?

Bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le (Mustafa Üstündağ) evlenmeyi kabul eden Leyla (Seda Bakan) Almanya’dan İstanbul’a gelir. Haşmet’in
karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar veren Leyla’ya, Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper (Kadir Doğulu) yardım eli uzatmak zorunda kalır. Leyla ve Alper’in tehlikeli yolculuğu birçok sırrı ortaya çıkarırken ikili kendilerini karşı konulmaz bir aşkın içersinde bulacaktır.

seda-bakan-Bana-Sevmeyi-Anlat

Bana Sevmeyi Anlat’ın ilk bölüm çekimleri, eşsiz doğası ve tarihiyle ülkenin en beğenilen şehirlerinden biri olan Freiburg’da gerçekleşti.

Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda ayrıca Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Aslı Orcan, Emir Çubukçu, Bahadır Vatanoğlu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper Özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer yer alıyor.
Seda Bakan’ın ilk kez genç bir anne olan Leyla karakterini canlandıracağı dizide Kadir Doğulu restaurant işletmecisi Alper karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. İlk bölüm çekimleri Almanya’nın Freiburg şehrinde gerçekleşen dizide; Leyla, Almanya’da tanıştığı babasının arkadaşı Haşmet ile bebeğinin geleceği için İstanbul’da yeni bir hayat kurmaya karar verecek. Güçlü ve varlıklı iş adamı olan Haşmet’in (Mustafa Üstündağ) karanlık yüzüyle tanışan Leyla, kendi düğününden kaçmayı çalışırken yolu Alper ile kesişecek. Heyecan dolu ilk bölümde; Leyla ve Alper’in tehlikeli yolculuğu hayatlarına karşı konulamaz bir aşkı getirecek. Bana Sevmeyi Anlat hikayesiyle olduğu kadar oyunculuklarıyla da izleyicinin gönlünü taht kuracak.bana-sevmeyi-anlat-dizisi-111

BANA SEVMEYİ ANLAT 1. BÖLÜM KONUSUbana-sevmeyi-anlat

Bana Sevmeyi Anlat, bebeğiyle Almanya’da zorlu bir mücadele vermekte olan Leyla(Seda Bakan), en yakınlarının ihanetine uğrayan Alper (Kadir Doğulu) ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet’in (Mustafa Üstündağ) sürükleyici hikayesine odaklanacak. Bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le evlenmeyi kabul edecek Leyla’nın yolu Alper’le tesadüfen kesişecek. Haşmet’in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar veren Leyla, Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper’in hayatına bomba gibi düşecek. İkili, ilerleyen bölümlerde kendilerini karşı konulmaz bir aşkın içinde bulacak. Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda ayrıca Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer yer alıyor. Bana Sevmeyi Anlat 26 Ağustos Cuma FOX’ta!

BANA SEVMEYİ ANLAT 1. BÖLÜM 2. FRAGMAN

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Ay Yapım imzalı, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert’in paylaştığı “Bana Sevmeyi Anlat”ın yayın tarihi belli oldu. Birbirinden iddalı ve merak uyandıran bölüm tanıtımlarıyla dikkat çeken dizi 26 Ağustos Cuma günü FOX izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.bana-sevmeyi-anlat-dizisi-222

Bana Sevmeyi Anlat, bebeğiyle Almanya’da zorlu bir mücadele vermekte olan Leyla(Seda Bakan), en yakınlarının ihanetine uğrayan Alper (Kadir Doğulu) ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet’in (Mustafa Üstündağ) sürükleyici hikayesine odaklanacak. bana-sevmeyi-anlat-dizisi-seda-bakan-22

Bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le evlenmeyi kabul edecek Leyla’nın yolu Alper’le tesadüfen kesişecek. Haşmet’in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar veren Leyla, Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper’in hayatına bomba gibi düşecek. İkili, ilerleyen bölümlerde kendilerini karşı konulmaz bir aşkın içinde bulacak.bana-sevmeyi-anlat-seda-bakan-222
Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda ayrıca Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer yer alıyor.

FOX’TAN YENİ DİZİ: BANA SEVMEYİ ANLAT

Ay Yapım imzalı, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert’in paylaştığı “Bana Sevmeyi Anlat”ın ilk bölüm fragmanı FOX ekranlarından izleyiciyle buluştu. Dizinin ilk bölümünden ipuçların ekrana geldiği tanıtım büyük heyecan yarattı. Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizi ağustos ayında ekrana gelecek.

bana-sevmeyi-anlat-dizisi-seda-bakan

İlk defa anne rolüyle ekrana gelecek Seda Bakan, Almanya’da çocuğuyla hayata tutunmaya çalışan bekar anne Leyla karakterini canlandıracak. Genç oyuncu, yaşadığı zorluklara rağmen güçlü duruşundan taviz vermeyen Leyla’nın şimdiye kadar oynadığı rollerden çok farklı olduğunu belirtiyor.

Bana Sevmeyi Anlat, bebeğiyle Almanya’da zorlu bir mücadele vermekte olan Leyla(Seda Bakan), en yakınlarının ihanetine uğrayan Alper (Kadir Doğulu) ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet’in (Mustafa Üstündağ) sürükleyici hikayesine odaklanacak.

bana-sevmeyi-anlat-dizisi

Mustafa Üstündağ, güçlü ve varlıklı işadamı Haşmet karakteriyle Bana Sevmeyi Anlat dizisinin en çok konuşulan isimlerinden biri olacak.

Bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le evlenmeyi kabul edecek Leyla’nın yolu Alper’le tesadüfen kesişecek. Haşmet’in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar veren Leyla, Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper’in hayatına bomba gibi düşecek. İkili, ilerleyen bölümlerde kendilerini karşı konulmaz bir aşkın içinde bulacak.

kadir-doğulu-Bana-Sevmeyi-Anlat

Üniversitede gastronomi okuyan Kadir Doğulu, Bana Sevmeyi Anlat dizisinde restoran sahibi – işletmeci Alper karakterini canlandıracak.

DOLUNAY SOYSERT DE BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİNDE

Ay Yapım‬ imzalı, başrollerini Kadir Doğulu‬, Seda Bakan‬ ve ‎Mustafa Üstündağ‬’ın paylaştığı ‘Bana Sevmeyi Anlat’ dizisinin kadrosuna Dolunay Soysert de dahil oldu.

Ünlü oyuncu Dolunay Soysert‬, Ağustos ayında Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizide cemiyet hayatının ünlü ismi ve dergi yöneticisi Canan karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. dolunay-soysert

Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda ayrıca Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer yer alıyor.

Büyük beğeni toplayan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin tanıtımda dizinin Almanya’dan İstanbul’a uzanan hikayesinden ilk ipuçları ekrana geldi. Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği “Bana Sevmeyi Anlat” Ağustos ayında yayın hayatına başlayacak.

BANA SEVMEYİ ANLAT 1. BÖLÜM FRAGMANI

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Bana Sevmeyi Anlat; Almanya’da yaşayan ve eşinden ayrıldıktan sonra bebeğiyle baba evine dönmek zorunda kalan Leyla (Seda Bakan) ile İstanbul’da restaurant işletmeciliği yapan Alper’in (Kadir Doğulu) kesişen hayatlarını konu alıyor. Dizide; Leyla’nın babasının yakın arkadaşı, güçlü ve varlıklı bir karakter olan Haşmet’i ise  Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Leyla, bebeğinin geleceği için Haşmet’ le bir gelecek hayali kurarken tüm hayatının alt üst olacağı bir gecede  Alper (Kadir Doğulu) ile tanışacak.Bana-Sevmeyi-Anlat-dizisi-seda-bakan

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Güzel oyuncu Seda Bakan’ın ilk kez anne rolüyle izleyiciyle buluşacağı dizinin ilk bölüm çekimleri Almanya’nın Freiburg şehrinde gerçekleşti. Eşsiz doğası ve tarihiyle ülkenin en beğenilen şehirlerinden biri olan Freiburg’da kamera karşısına geçen Seda Bakan da şehri bisikletle gezme imkanı buldu.

KADİR DOĞULU MUTFAĞA GİRDİ!

Ekranlara ‘Bana Sevmeyi Anlat’ dizisiyle dönüş yapan Kadir Doğulu, dizide restaurant işletmecisi olan Alper karakterini canlandırıyor. Kendisi de  gastronomi bölümü mezunu olan Doğulu, dizide rolü gereği aşçılık marifetlerini de konuşturacak.bana-sevmeyi-anlat-dizisi-kadir-doğulu

Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği “Bana Sevmeyi Anlat” Ağustos ayında FOX ekranlarından izleyiciyle buluşacak.Kadir-Doğulu,-Seda-Bakan-Mustafa-Üstündağ

You must be logged in to post a comment Login