Bana Sevmeyi Anlat final bölümünde neler olacak?

Fox TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Bana Sevmeyi Anlat bu akşam yayınlanacak olan 22. bölümüyle erken final yapacak.

Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın rol aldığı “Bana Sevmeyi Anlat”ın hafızalardan silinmeyecek final bölümünde izleyicilerin merakla beklediği tüm sorular yanıt bulacak. Ağustos ayında yayınlanmaya başlayan dizi, yeni sezonda reytinglerde geriye düşmüştü. Yayın günü de Cuma’dan Pazartesi akşamlarına alınan Bana Sevmeyi Anlat için final kararı alındı. Dizi bu akşam yayınlanacak olan 22. bölümüyle veda edecek..

BANA SEVMEYİ ANLAT FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Dizinin heyecan dolu final bölümünde Haşmet, kendisini aklamak ve Leyla ile evlenebilmek için harekete geçecek. Ezgi’yi kaçıran Haşmet, Engin’den en zor kararı vermesini isteyecek. Ezgi ya da Alper’in hayatı arasında seçim yapmaya zorlanan Engin’in kararı ne olacak? Bir yandan Leyla’yı da Ezgi’nin hayatıyla tehdit eden Haşmet, amacına ulaşıp Leyla’yı evlenmeye ikna
edebilecek mi?

Bana Sevmeyi Anlat oyuncuları son set gününde hatıra fotoğrafı çektirdi

ALPER HAPİSHANEDE!
Tutuklu yargılanan Alper, cezaevinde hayatının en zor günlerini yaşarken pes ettiği için Leyla’ya öfkelenecek. Haşmet’in hapishanede Alper’i ziyaret edeceği bölümde iki düşmanın ilk yüzleşmesi unutulmaz anlara sahne olacak.

Yolun sonunda kazanan Alper mi yoksa Haşmet mi olacak?, Haşmet yaptığı hain planda başarılı olacak mı?, Leyla ve Engin; Alper ve Ezgi’yi kurtarmayı başarabilecek mi?
Mesude Eraslan’ın yönetmenliğini, Deniz Akçay’ın senaristliğini üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat sürprizlerle dolu final bölümüyle 30 Ocak Pazartesi günü saat 20:00’da Fox’ta ekrana gelecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bana Sevmeyi Anlat final bölümünde neler olacak?

x