Barış Arduç’a o reklamdan müthiş ücret

31 Ekim 2015 Cumartesi, 03:35

‘Kiralık Aşk’ dizisinde Ömer karakterini canlandıran Barış Arduç’un, Derimod reklamından aldığı ücret ortaya çıktı.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre, son dönemde Gupse Özay’la yaşadığı aşkla gündeme gelen oyuncunun, Reklam karşılığında 600 bin TL aldığı öğrenildi.  (Milliyet-Umut Ünver)

Rol aldığı dizide ayakkabı tasarımcısı olan Barış Arduç’un reklamda yalvarması, sosyal medyayı salladı. Barış Arduç, hem ekranlara hem sosyal medyaya damga vurmaya devam ediyor. Deliha adlı sinema filmiyle dikkat çeken, Kiralık Aşk dizisiyle ise milyonların kalbini kazanan Barış Arduç, bu kez reklam filmiyle gündeme bomba gibi düştü.

Kiralık Aşk dizisinde ayakkabı tasarımcısı Ömer İplikçi karakterine hayat veren ve bir anda fenomene dönüşen Barış Arduç, bir ayakkabı markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti. “Kiralık Aşk” dizisiyle hayatımıza giren, en çok beğenilen, son zamanların en çok konuşulan ismi olan yakışıklı oyuncunun reklam filminin çekimlerini Nihat Odabaşı yaptı. Barış Arduç’un reklam filmi, başlar başlamaz sosyal medyada büyük yankı buldu.

Kiralık Aşk dizisinde fabrika sahibi ayakkabı tasarımcısı genç işadamını canlandıran oyuncunun fanlarından kimisi bu kadar yakışıklı bir adamın, niye bu kadar yalvarır gibi olduğu konusununa eleştiri getirirken; kimisi övgüler yağdırdı. Barış Arduç’un karizmasının yerle bir olduğunu söyleyen de vardı,ayakkabı reklamında oynamasını,yaratıcılıktan uzak bulan da…

İŞTE BARIŞ ARDUÇ REKLAMI HAKKINDA YAPILAN SOSYAL MEDYA YORUMLARI

“Bu ne saçma bir reklam ama eğer o sarı kızın yerinde Elçin Sangu oynasaydı işler değişirdi.”, “Barış Arduç’un reklami hayatimda gördüğüm en saçma reklam olmuş. Özcan Deniz’in kola reklami bile daha iyi.”, “Son zamanlarda izledigim en kötü reklam Derimod reklamı. Barış Arduç karizmasi yerle bir olmuş.”, “Barış Arduç’un oynadığı reklam. Adam zaten yakışıklı niye yalvarttınız bu kadar iyice çıtayı yükseltmiş.”, “Türk reklam yaratıcılığı dizide ayakkabı tasarımcısını canlandıran Barış Arduç’u ayakkabı reklamında oynatmak. Paçamızdan yaratıcılık akıyor.”, “Elçin Sangu ve Barış Arduç birlikte bir reklam filminde oynasalar çok mükemmel olmaz mı?”

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

1987 tarihinde doğan Barış Arduç, Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşan yakışıklı oyuncu, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını duyuran Barış Arduç; Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Deliha adlı ilk sinema filminde rol alan Barış Arduç, asıl sıkışını Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle yakalamıştır.

You must be logged in to post a comment Login