Behzat Ç Netflix yeni bölümler ne zaman? Behzat Ç 2019 hangi oyuncular var?

17 Mart 2019 Pazar, 00:01

Behzat Ç dizisi yeni bölümleriyle Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacak. Peki Behzat Ç. yeni bölümlerde kimler oynayacak? Hangi oyuncular var? Behzat Ç 2019 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Star TV’ 2010-2103 yılları arasında 3 sezon boyunca 96 bölüm yayınlanan Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. dizisi yeni bölümleriyle Netflix üzerinden yayınlanacak. Efsane dizinin geri döneceği önceki günlerde duyuruldu.

BEHZAT Ç YENİ BÖLÜMLERDE NELER OLACAK?

Behzat’a hayat veren Erdal Beşikçioğlu’nun ve Harun karakterine hayat veren Fatih Artman’ın kesin olarak kadroda yer alacağı Behzat Ç.’nin Netflix’le ekranlara döneceği bomba etkisi yaratmıştı.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU BAŞROLDE OLACAK

Ekip işlerinin hepsini teker teker bitirip dönüyormuş gibi görünüyor. Behzat Ç. Harun gibi karakterler hazırda beklerken Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konuk Vurgun dizisinin kadrosundan dizi final yapınca ayrıldı ve Netflix’le Behzat Ç. sözleşmesini imzaladı.

SEDA BAKAN, DİZİDE HAMİLE KARAKTERİ İLE DEVAM EDECEK

Seda Bakan’ın hamileliği sebebiyle, dizide Harun karakterinden hamile olarak devam edeceği ve dizi çekimleri tamamlanınca doğuma gideceği söyleniyor. Dizinin hayranları Harun’un baba olma heyecanını izleyecek. Behzat Ç. çekimlerine gelecek günlerde başlanacak ve ilk çekim gününü Netflix duyuracak.

 

You must be logged in to post a comment Login