belN Sports 3 yayın akışı (beIN Sports 3 yayın akışı)

21 Mayıs 2017 Pazar, 00:01

beIN Sports 3 kanalı güncel yayın akışı ve uydu frekans bilgileri.. beIN Sports 3 tv nasıl izlenir hangi maçlar programlar var?

GÜZEL SPİKER beIN SPORTS’A TRANSFER OLDU

Türksat 4A uydusu, Digiturk, Turkcell TV, TiviBu ve Teledünya üzerinden yayın yapan beIN Sports 3 kanalının güncel yayın akışı sayfamızda…

21 Mayıs 2017 Pazar BeIN 3 TV Yayın Akışı

06:00 Maç Saati ATP Masters

06:15 PSG – Caen

08:00 Özel Röportaj: Neymar

08:15 Chievo – Roma

10:00 Adidas Next Generation: Final (C)

12:00 Final Four Ödül Töreni

13:30 Euroleague’de Bu Hafta

14:30 Fenerbahçe – R.Madrid

16:15 BSL Maç Özetleri

16:30 İstanbul’un Potaları

17:00 Potada Bugün: Final Four

18:00 R.Madrid – CSKA Moskova (C)

20:00 41.Dakika: Final Four

20:30 Potada Bugün: Final Four

21:00 Fenerbahçe – Olimpiakos (C)

23:00 41.Dakika

00:00 Euroleague Final Four: Final Maçı

23 Nisan 2017 Pazar BeIN 3 TV Yayın Akışı

06:15 Espanyol – A.Madrid

08:00 Malaga – Valencia (Geniş Özet)

08:30 Atalanta – Bologna (Geniş Özet)

09:00 PSG – Montpellier (Geniş Özet)

09:30 LaLiga World

10:00 WTA Magazin

10:30 Dİ Büyükçekmece – Yeşilgiresun Bld

12:00 Euroleague Maç Özetleri

12:30 Barcelona – R.Madrid (Geniş Özet)

13:00 R.Sociedad – Deportivo (C)

15:00 Road The Clasico

16:00 Milan – Empoli (C)

18:00 St.Etienne – Rennes (C)

20:00 El Clasico On Movie

21:00 Eskimeyen Maçlar: R.Madrid – Barcelona

21:30 Maç Önü

21:45 R.Madrid – Barcelona (C)

23:45 Lig Özetleri

00:00 Milan – Empoli (Geniş Özet)

00:30 R.Madrid – Barcelona

22 Nisan 2017 Cumartesi BeIN 3 TV Yayın Akışı

03:30 El Clasico On Movie

04:15 Özel Röportaj: W.Zenga

04:30 Sevilla – Granada

06:15 Olimpiakos – A.Efes

07:45 BSL Maç Özetleri

08:00 ATP Masters Monte Carlo

10:00 Otofan

10:30 ATP Masters Monte Carlo

12:00 Dünya’dan Futbol

13:00 El Clasico On Movie

13:45 Özel Röportaj: W.Zenga

14:00 ATP Masters Monte Carlo (Canlı)

16:30 Sevilla – Granada (Geniş Özet)

17:00 Nancy – O.Marsilya (Geniş Özet)

17:30 This is Paris

18:00 PSG – Montpellier (C)

20:00 Gillette World Sport

20:30 Mobil 1 The Grid

21:00 Euroleague Maç Özetleri

21:30 Eskimeyen Maçlar: Fiorentina – Inter

21:45 Fiorentina – Inter (C)

23:45 Lig Özetleri

00:00 Euroleague’de Bu Hafta

01:00 Palmeiras – P.Preta (C)

21 Nisan 2017 Cuma BeIN 3 TV Yayın Akışı

00:45 Özel Röportaj: M.Veratti

01:00 Panathinaikos – Fenerbahçe

02:30 LaLiga Haftanın Golleri

02:45 CSKA Moskova – S.Baskonia

04:15 Premier League Haftanın Golleri

04:30 Sassuolo – Sampdoria

06:15 Nantes – Bordeaux

08:00 ATP Masters Monte Carlo

12:00 ATP Masters Monte Carlo (Canlı)

19:30 LaLiga Show

20:00 Potada Bugün

21:00 Olimpiakos – A.Efes (C)

23:00 Dünya’dan Futbol

00:00 Olimpiakos – A.Efes

9 Nisan 2017 Pazar BeIN 3 TV Yayın Akışı

07:45 Eskimeyen Maçlar: Lazio – Napoli

08:00 Espanyol – Alaves (Geniş Özet)

08:30 Angers – Monaco (Geniş Özet)

09:00 Otofan

09:30 This is Paris

10:00 Indian Wells Kadınlar Finali (Geniş Özet)

10:30 Tofaş – Beşiktaş SJ

12:00 Lig Özetleri

12:30 O.Lyon – Lorient (Geniş Özet)

13:00 Granada – Valencia (C)

15:00 Banvit – Fenerbahçe (C)

17:00 41.Dakika

17:15 Celta Vigo – Eibar (C)

19:15 Euroleague Maç Özetleri

19:30 Osasuna – Leganes (C)

21:30 Eskimeyen Maçlar: Lazio – Napoli

21:45 Lazio – Napoli (C)

23:45 Lig Özetleri

00:00 Banvit – Fenerbahçe

8 Nisan 2017 Cumartesi BeIN 3 TV Yayın Akışı

05:00 LaLiga Files

05:30 Gillette World Sport

06:00 R.Madrid – A.Efes

07:30 CSKA Moskova – Olympiakos

09:00 Us Avranches – PSG (Geniş Özet)

09:30 A.Wenger’le A’dan Z’ye Futbol

10:00 Otofan

10:30 Darüşşafaka Doğuş – Kızılyıldız

12:00 Dünya’dan Futbol

13:00 Total Italian Football

13:30 Villarreal – A.Bilbao (Geniş Özet)

14:00 Euroleague Maç Özetleri

14:15 BSL Maç Özetleri

14:30 Potada Bugün

15:00 Tofaş – Beşiktaş SJ (C)

16:45 41.Dakika

16:50 Eskimeyen Maçlar: R.Madrid – A.Madrid

17:15 R.Madrid – A.Madrid (C)

19:15 Heyecan Verici 10 Puan: Miami

19:30 Sevilla – Deportivo (C)

21:30 Eskimeyen Maçlar: Malaga – Barcelona

21:45 Malaga – Barcelona (C)

23:45 Euroleague’de Bu Hafta

00:45 R.Madrid – A.Madrid

2 Nisan 2017 Pazar BeIN 3 TV Yayın Akışı

07:30 Sassuolo – Lazio (Geniş Özet)

08:00 Villarreal – Eibar (Geniş Özet)

08:30 Monaco – PSG

10:30 Beşiktaş SJ – B.Balıkesir

12:00 Euroleague’de Bu Hafta

13:00 Sevilla – S.Gijon (C)

15:00 İstanbul BB – Darüşşafaka Doğuş (C)

16:45 41.Dakika

17:00 A.Efes – Gaziantep (C)

18:45 41.Dakika

19:00 Gillette World Sport

19:30 Valencia – Deportivo (C)

21:30 Lig Özetleri

21:45 Granada – Barcelona (C)

23:45 Lig Özetleri

00:00 A.Efes – Gaziantep

1 Nisan Cumartesi BeIN 3 TV Yayın Akışı

05:30 Süper Lig’in En İyi Asistleri

06:00 R.Madrid – Fenerbahçe

07:30 Paulista Ligi Haftanın Golleri

07:45 Süper Lig’in Frikik Golleri

08:00 Total Italian Football

08:30 Panathinaikos – CSKA Moskova

10:00 Otofan

10:30 Galatasaray OB – S.Baskonia

12:00 Süper Lig’in En İyi Golleri

12:30 Süper Lig’in En İyi Asistleri

13:00 Süper Lig’in En İyi Kurtarışları

13:30 Potada Bugün

14:00 Beşiktaş SJ – B.Balıkesir (C)

15:45 41.Dakika

16:00 Mobil 1 The Grid

16:30 Euroleague Maç Özetleri

16:45 LaLiga World

17:15 Osasuna – A.Bilbao (C)

19:15 1 Efsane 10 Gol

19:30 R.Sociedad – Leganes (C)

21:30 Bordeaux – PSG (Geniş Özet)

22:00 Monaco – PSG (C)

30 Mart 2017 Perşembe BeIN 3 TV Yayın Akışı

06:00 Celta Vigo – Osasuna

07:45 Ligue 1 Haftanın Golleri

08:00 Cagliari – Lazio (Geniş Özet)

08:30 PSG – O.Lyon (Geniş Özet)

09:00 Serie A Maç Özetleri

09:30 STSL Maç Özetleri

10:00 Sao Paulo – Corinthians (Geniş Özet)

10:30 Yeşilgiresun – A.Efes

12:00 Maç Saati Miami Open

18:00 Miami Open (Canlı)

21:30 BB Bamberg – Darüşşafaka Doğuş (C)

23:45 41.Dakika

31 Mart 2017 Cuma BeIN 3 TV Yayın Akışı

22:00 R.Madrid – Fenerbahçe (C)

1 Nisan Cumartesi 2017 BeIN 3 TV Yayın Akışı

14:00 Beşiktaş SJ – B.Balıkesir (C)

17:15 Osasuna – A.Bilbao (C)

19:30 R.Sociedad – Leganes (C)

22:00 Monaco – PSG (C)

2 Nisan Pazar 2017 BeIN 3 TV Yayın Akışı

13:00 Sevilla – S.Gijon (C)

15:00 İstanbul BB – Darüşşafaka Doğuş (C)

17:00 A.Efes – Gaziantep (C)

19:30 Valencia – Deportivo (C)

21:45 Granada – Barcelona (C)

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ beIN 3 TV YAYIN AKIŞI

04:00 W.Wizards – I.Pacers (C)

14:00 Beşiktaş SJ – İstanbul BB (C)

18:15 Alaves – Barcelona (C)

20:30 Liverpool – Tottenham (C)

22:45 Osasuna – R.Madrid (C)

12 ŞUBAT 2017 PAZAR beIN 3 TV YAYIN AKIŞI

14:30 Crotone – Roma (C)

16:30 Burnley – Chelsea (C)

18:15 Leganes – S.Gijon (C)

20:30 Las Palmas – Sevilla (C)

22:45 Cagliari – Juventus (C)

00:30 Ituano – Palmeiras (C)

 22 OCAK 2017 PAZAR BeIN 3 TV YAYIN AKIŞI

00:00Milan – Napoli

00:45Euroleague’de Bu Hafta

01:45Tofaş – P.Karşıyaka

03:15Man.City – Tottenham

05:00Milan – Napoli

06:45Premier League Günün Özetleri

07:30Liverpool – Swansea City

09:15R.Madrid – Malaga

11:00Otofan

11:30Stoke City – Man.Utd (Geniş Özet)

12:00Liverpool – Swansea City (Geniş Özet)

12:30Man.City – Tottenham (Geniş Özet)

13:00Premier League Günün Özetleri

13:45LaLiga World

14:15Eskimeyen Maçlar: Juventus – Lazio

14:30Juventus – Lazio (C)

16:30Villareal – Valencia (Geniş Özet)

17:00Lig Özetleri

17:15Arsenal – Burnley (C)

19:15Lig Özetleri

19:30Chelsea – Hull City (C)

21:30Juventus – Lazio (Geniş Özet)

22:00Monaco – Lorient (Geniş Özet)

22:30Lig Özetleri

22:45Eibar – Barcelona (C)

00:45Palermo – Inter

 

20 OCAK 2017 CUMA BeIN 3 TV YAYIN AKIŞI01:00 41.Dakika

01:30 R.Sociedad – Barcelona

03:15 A.Madrid – Eibar

05:00 CSKA Moskova – BB Bamberg

06:30 LA Clippers – M.Timberwolves (C)

09:00 Eskimeyen Maçlar: Juventus – Lazio

09:15 LaLiga Show

09:45 Ligue 1 Show

10:15 LA Clippers – M.Timberwolves

12:00 Steven Gerrard (Belgesel)

13:00 Serie A Show

13:30 Premier League World

14:00 LaLiga World

14:30 Fiorentina – Juventus

16:15 LA Clippers – M.Timberwolves

18:00 A.Madrid – Eibar (Geniş Özet)

18:30 R.Sociedad – Barcelona (Geniş Özet)

19:00 1 Efsane 10 Gol

19:15 Potada Bugün

20:00 Darüşşafaka Doğuş – U.Kazan (C)

22:00 41.Dakika

22:30 Ligue 1 Haftanın Golleri

22:45 Bastia – Nice (C)

00:45 Darüşşafaka Doğuş – U.Kazan

 

21 OCAK 2017 CUMARTESİ BeIN 3 TV YAYIN AKIŞI

00:45 Darüşşafaka Doğuş – U.Kazan

02:15 Premier League Preview

02:45 Total Italian Football

03:15 Kral Kupası Maç Özetleri

03:45 1 Efsane 10 Gol

04:00 H.Rockets – GS Warriors (C)

06:30 Bastia – Nice

08:15 Darüşşafaka Doğuş – U.Kazan

09:45 Eskimeyen Maçlar: Man.City – Tottenham

10:15 1 Efsane 10 Gol

10:30 Otofan

11:00 A.Madrid – Eibar (Geniş Özet)

11:30 R.Sociedad – Barcelona (Geniş Özet)

12:00 Total Italian Football

12:30 Premier League Preview

13:00 H.Rockets – GS Warriors

14:45 Euroleague Maç Özetleri

15:00 Las Palmas – Deportivo (Geniş Özet)

15:30 Potada Bugün

16:00 Tofaş – P.Karşıyaka (C)

18:00 41.Dakika

18:15 R.Madrid – Malaga (C)

20:15 Lig Özetleri

20:30 Man.City – Tottenham (C)

22:30 Eskimeyen Maçlar: Milan – Napoli

22:45 Milan – Napoli (C)

00:00 Milan – Napoli

00:45 Euroleague’de Bu Hafta

 

22 OCAK 2017 PAZAR BeIN 3 TV YAYIN AKIŞI

00:00 Milan – Napoli

00:45 Euroleague’de Bu Hafta

01:45 Tofaş – P.Karşıyaka

03:15 Man.City – Tottenham

05:00 Milan – Napoli

06:45 Premier League Günün Özetleri

07:30 Liverpool – Swansea City

09:15 R.Madrid – Malaga

11:00 Otofan

11:30 Stoke City – Man.Utd (Geniş Özet)

12:00 Liverpool – Swansea City (Geniş Özet)

12:30 Man.City – Tottenham (Geniş Özet)

13:00 Premier League Günün Özetleri

13:45 LaLiga World

14:15 Eskimeyen Maçlar: Juventus – Lazio

14:30 Juventus – Lazio (C)

16:30 Villareal – Valencia (Geniş Özet)

17:00 Lig Özetleri

17:15 Arsenal – Burnley (C)

19:15 Lig Özetleri

19:30 Chelsea – Hull City (C)

21:30 Juventus – Lazio (Geniş Özet)

22:00 Monaco – Lorient (Geniş Özet)

22:30 Lig Özetleri

22:45 Eibar – Barcelona (C)

00:45 Palermo – Inter

 

15 OCAK 2017 PAZAR BeIN 3 TV YAYIN AKIŞI

00:45Euroleague Maç Özetleri

01:45Leicester City – Chelsea

03:30Swansea City – Arsenal

05:15Premier League Günün Özetleri

06:00Tottenham – West Bromwich

07:45Lorient – Guingamp

09:30Deportivo – Villarreal

11:15Premier League Günün Özetleri

12:00Swansea City – Arsenal (Geniş Özet)

12:30West Ham – Crystal Palace (Geniş Özet)

13:00A.Madrid – R.Betis (Geniş Özet)

13:30Rennes – PSG (Geniş Özet)

14:00Valencia – Espanyol (C)

16:00Deportivo – Villarreal (Geniş Özet)

16:30Everton – Man.City (C)

18:30Eskimeyen Maçlar: Man.Utd – Liverpool

19:00Man.Utd – Liverpool (C)

21:00Nice – Metz (Geniş Özet)

21:30Udinese – Roma (Geniş Özet)

22:00Man.Utd – Liverpool (Geniş Özet)

22:30Eskimeyen Maçlar: Sevilla – R.Madrid

22:45Sevilla – R.Madrid (C)

00:45Man.Utd – Liverpool

16 OCAK 2017 PAZARTESİ BeIN 3 TV YAYIN AKIŞI

00:45 Man.Utd – Liverpool

02:30 Everton – Man.City

04:15 Caen – O.Lyon

06:00 Udinese – Roma (Geniş Özet)

06:30 Cagliari – Genoa

08:15 Nice – Metz

10:00 Napoli – Pescara

11:45 Lig Özetleri

12:00 Kral Kupası Maç Özetleri

12:45 Lig Özetleri

13:00 Valencia – Espanyol (Geniş Özet)

13:30 Sevilla – R.Madrid

15:30 Fiorentina – Juventus

17:15 O.Marsilya – Monaco

19:00 Kral Kupası Maç Özetleri

19:45 Premier League Maç Özetleri

20:45 Inter – Chievo (Geniş Özet)

21:15 Heyecan Verici 10 Puan

21:30 Premier League World

22:00 Otofan

22:30 Premier League Haftanın Golleri

22:45 Torino – Milan (C)

beIN Sports 3 YAYIN AKIŞI

06:30 U.Jazz – D.Pistons (C)
15:30 Tottenham – West Bromwich (C)
18:15 Barcelona – Las Palmas (C)
20:30 Leicester City – Chelsea (C)
22:45 Deportivo – Villareal (C)

İŞTE beIN SPORTS KANALINDAKİ YENİLİKLER

Digitürk’ü satın alan beIN Sports, tüm Lig TV isimlerini değiştirmeyi kararlaştırdı.

 

Geçtiğimiz yaz Katar şirketi beIN Sports Digitürk’ü satın almıştı. Radikal değişiklerini henüz harekete geçirmeyen Katarlılar, yayın ihalesinin sonuçlanması ve ligin devre arasının gelmesiyle atağa kalktı.

İlk olarak Tümer Metin ile yollar ayrılırken Lig TV’de artık tarihe karışacak. 13 Ocak’tan itibaren Lig TV isimli kanalların tamanı beIN Sports ismiyle yayın yapacak. Önümüzdeki günlerde beIN Sports’ta yeniliklerin devam etmesi bekleniyor.

You must be logged in to post a comment Login