“Ben Çağla’yı mutlu ediyorum o da…”

07 Nisan 2014 Pazartesi, 04:49

Cine5 ekranlarında ‘İpek Tuzcuoğlu ile Yüzleşme’nin konuğu Emre Altuğ’du.

Tuzcuoğlu’nun  “Neyi sorgulamalı yalnız bekar bir erkek” sorusuna Altuğ, şöyle yanıt verdi: “Herkesin doğrusu kendine. Benim daha önce evlilik kararı verip de dönmüşlüğüm yok. Çocuk meselesi beni tırmalamaya başlayınca sıcak bakmaya başlamıştım. Rüyamda çocuğumu görüyordum.”

ÇOCUK İÇİN EVLİLİK ŞART
Evlilik kararını çocuk için aldığını söyleyen Emre Altuğ, şöyle devam etti: “Kuzey’in altını ilk değiştiren bendim. Her şeyi ilk ben yapmak istiyordum. Doktor, Çağla’ya ‘Şunlara dikkat edin, şunu ye bunu yeme’ dedi. ‘Doktor ben ne yapayım?’ diye sordum, ‘Sizin bir şey yapmanıza gerek yok, istediğinizi yapabilirsiniz’ yanıtını verdi. O dönem önemliymiş. Ben Çağla’yı mutlu edeceğim, o da çocuğumuzu mutlu edecek.”

 UZAY SOKAK ÇOCUĞU
Çocuklarıyla ilişkisini anlatan Altuğ, “Kuzey salon adamı, Uzay biraz daha sokak çocuğu yapı olarak. Kuzey, otoriter ve yönlendirmeci aynı zamanda” dedi.

‘KOMUTAN’ DERLER
Arkadaşlarının Çağla Şıkel’e “Komutan” dediklerinden bahseden Altuğ, eşini şöyle anlattı:
“ Çok iyi yürekli bir insandır  Çağla. Severler ama tersinden de korkarlar.”

SIKINTILARINI ÇOCUKLARLA AŞIYOR

İpek Tuzcuoğlu’nun “Emre Altuğ depresyona girer mi, kendini kötü hisseder mi?” sorusuna şarkıcı, şöyle cevap verdi:  “Çocuk sahibi değilken çok daha özgürsün. Ama bu dönem öyle bir lüksüm yok. Benim de keyifsiz olduğum zamanlar oluyor ama onu çocuklarımla aşıyorum. Çok sıkıntılı olduğum zamanlarda, bütün vaktimi onlarla geçiriyorum, birkaç saat sonra tüm sıkıntılardan kurtulmuş oluyorum. Negatif enerjiyi pozitife çevirmenin en doğru yolu.”
MAGAZİN SERVİSİ

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...