baby sensory

Benim Tatlı Yalanım dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

12 Haziran 2019 Çarşamba, 20:56

Benim Tatlı Yalanım Star TV konusu nedir? Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncuları kimler? Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm ilk fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım’ım yayın günü ve tarihi belli oldı. İşte Star TV’nin yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım hakkında yeni haberler…

 

Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği, başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Ahmet Saraçoğlu, Gonca Sarıyıldız, Aslı İnandık, Cem Zeynel Kılıç, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı O3 Medya imzalı
“Benim Tatlı Yalanım” dizisinin sevilen oyuncuları sette bir araya gelerek ekip pozu verdi.

“Benim Tatlı Yalanım” dizisinin, izleyiciye tüm duyguları aynı anda yaşatacak sıcacık hikayesinin senaryosu Deniz Dargı ve Murat Taşkent’e ait.

Beğenilen oyuncu kadrosu, sıcacık anlatımı ve eğlenceli hikayesi ile “Benim Tatlı Yalanım”. 13 Haziran Perşembe, 20.00’de Star’da başlıyor!

BENİM TATLI YALANIM KONUSU NEDİR?

Her şey Tatlı Bir Yalanla Başlıyor…
Hikaye, karısı tarafından terk edilen Nejat’ın, (Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra (Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. Annesinin ağzından yazdığı mektuplarla iyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna ( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı “Benim Tatlı Yalanım” sevilen isimleri ve duygu yüklü hikayesi ile 13 Haziran Perşembe, 20.00’de Star’da.

You must be logged in to post a comment Login