Beren Saat’in, Kösem Sultan’dan alacağı ücret ortaya çıktı!

Beren Saat’e müthiş ücret

21 Aralık 2015 Pazartesi, 00:41

Diziye ‘Kösem’ olarak 10. bölümde girmesi beklenen Beren Saat’in rolü öne alındı.

BEREN SAAT’İN KÖSEM SULTAN’DAN İLK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine ilk başta planlanandan daha önce katılacak olan Beren Saat’in alacağı ücret belli oldu. Beren Saat’in diziden bölüm başına 90 bin TL kazanacağı iddia edildi. Beren Saat 7. bölümde, önümüzdeki perşembe diziye giriyor. Beren Saat, ‘Kösem Sultan’ı canlandıran Anastasia Thsilimpou’nun yerine dahil oluyor.

BEREN SAAT’İN KÖSEM SULTAN ROLÜNDEKİ İLK GÖRÜNTÜLERİ

Muhteşem Yüzyıl Kösem’e normalde 9. bölümde girmesi planlanan Beren Saat yapımcının kararıyla diziye erken dahil oluyor. Kösem Sultan’ı canlandıracak olan Beren Saat 7. bölümde diziye katılıyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 7. bölüm fragmanında Beren Saat’in ilk görüntüleri ortaya çıktı. Beren Saat’in rol aldığı bölümden 2 fragman yayınlandı. Dizide Sultan Ahmed’i oynayan Ekin Koç da aradan geçen yıllardan dolayı artık sakallı haliyle dizide oynayacak. beren-saat-kösem-sultan-muhteşem-yüzyılDiziye katılan Beren Saat’in yeni fragmanda “Ben Kösem, aşktan bir zırh takıp göğsüme, masumiyetimi bir kılıç gibi kuşandım. Geliyorum” sözleri duyuluyor. İkinci fragmanda ise Kösem Sultan sarayın kapısına dayanan isyancıların karşısına çıkıyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM’E BİR GÜZEL DAHA KATILDI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Kösem Sultan’ın gençliğini oynayan 17 yaşındaki Yunan oyuncu Anastasia Tsilimpiou da diziye 7. bölümle veda etmiş oldu. İşte Beren Saat’in Kösem Sultan rolündeki ilk görüntüleri…

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM İÇİN GOOGLE’DAN AYRILDI CARİYE OLDU!

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 7. BÖLÜM 1. FRAGMAN

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login