Beren Saat’in kuğusu sosyal medyayı salladı

10 Haziran 2015 Çarşamba, 14:19

Beren Saat, Instagram sayfasından üç ördek fotoğrafını İngilizce yazdığı ‘Dünyanın en güzel teknesi’ notuyla paylaşınca ortalık karıştı.
Oyuncu Beren Saat’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf siyasal mesaj olarak algılandı. Saat’in ‘Dünyanın en güzel teknesi’ notuyla paylaştığı fotoğraf ‘koalisyon’ göndermesi olarak yorumlandı.

BEREN SAAT’İN ELBİSESİ OLAY OLDU-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Instagram’da 900 bini aşkın takipçisi bulunan Saat’e paylaştığı fotoğraf nedeniyle bazı takipçileri hakaret ederken, bazı takipçileri ise destek oldu.

KÖSEM SULTAN’A BEREN SAAT’İN GENÇLİĞİ İÇİN OYUNCU ARANIYOR

İşte, Saat’in paylaştığı o kare:
beren kuğu

Saat’in fotoğrafına 2 binden fazla tepki yorumu geldi: “Yazıklar olsun gözümüzden düştünüz”, “Gün be gün sevmiştim seni ama nefretim uzun sürmedi.”

Bununla yetinmeyenler ‘Kösem Sultan’la ekranlara dönecek olan Saat’i dizinin yapımcısı Timur Savcı’ya sosyal medyadan şikayet etti. Oyuncunun dizide oynamaması için başlatılan kampanyada, “Halkı kışkırtıcı, bu zavallı bunu hak etmiyor. Halkı terörist ilan eden taraflı bir zavallıyı görmek istemiyoruz” diye yorumlar yapıldı.

SEÇİM ÖNCESİ NE YAZMIŞTI?

Beren Saat, seçim öncesi Erzurum’da HDP mitingi öncesi çıkan olaylarda HDP seçim minibüsü şoförünün dövülüp ateşe verilmesine sosyal medyadan yaptığı yorum tartışılmıştı.

“Erzurum’da HDP minibüsü kullanan şoförü yaktılar! Terörist diye diye halk terörist oldu! Nasıl bir nefret yarattınız bu altı üstü bir siyasi seçim. Artık hedef göstermeyin ne olur… Ekmek alamaya giden çocuğun, şoförün, gazetecinin elinize bulaşan kanın hesabı o çok korktuğunuz öbür dünyada sorulur.”

You must be logged in to post a comment Login