Bergüzar Korel’den binlerce beğeni alan Gazze mesajı

Gazze’deki İsrail saldırısını kınayan Bergüzar Korel, takipçilerinden kimseye hakaret etmemeleri ricasında bulundu.

İsrail operasyonu 11’inci gününe girerken, Gazze’de ölen Filistinlilerin sayısı 264’e yükseldi. Ünlü isimler İsrail’e Twitter’dan tepki gösterdi.  Bu ünlülerden biri de oyuncu Bergüzar Korel…

ŞOV YAPMADAN DUA EDİN
Gazze’deki İsrail saldırısını kınayan Korel, takipçilerinden kimseye hakaret etmemeleri ricasında bulundu: “Buraya fotoğraf koyup bir paragraf yazarak ne kadar duyarlı olduğumuzu gösterince rahatlayacak insanlar için değil bu satırlarım…Herkes hayatına devam ediyor, haftaya bugün yine herkes hayatından fotoğraflar paylaşmaya devam edecek, hayatını yaşamaya devam ettiği gibi..Beni buradan takip eden, seven sevmeyen 54.000 insandan tek bir ricam var.. Şu dönemde insanlara “sen neden duyarsızsın, neden birşey paylaşmıyorsun” deyip, hakaret etmek yerine, yürekten, gerçekten, kapalı kapılar ardında, kimseye şov yapmadan dua edin.

HEPİMİZ BİR’İZ
Hiçbir görüş, hiçbir inanç ölen bebeklere kalbi acımayacak kadar taşlaşmış değil. Tepkinizi elbette dile getirin..Ama burada kimseye baskı yapmayın..Biz eskiden böyle değildik..Çok daha hoşgörülü,sevgi doluyduk..Nefretten,öfkeden bir şey geçmiyor elimize..Günah da sevap da Allah ile kul arasında..Hepimiz ölen canlara,günahsız çocukların canını alanlara lanet yağdırıyoruz..Hepimiz BİR’iz..Şurada kırdığınız kalp,ettiğiniz küfür keşke orada yanan canlara merhem olsa..Ama olmuyor.. Kalpten,bu vahşetin durması ve çocuk kanıyla beslenen canilerin en kısa zamanda bu kıyımı durdurmaları için DUA EDELİM..”

bergüzar-korel-instagram

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bergüzar Korel’den binlerce beğeni alan Gazze mesajı

x