Best Model Türkiye 2016 hangi kanalda ne zaman yayınlanacak?

09 Ekim 2016 Pazar, 02:09

Best Model Türkiye 2016 yarışması hangi kanalda yayınlanacak işte yarışmacılar…

Türkiye’nin en iyi erkek ve kadın mankenlerinin seçildiği Best Model Türkiye 2016 bu sene de birbirinden iddialı yarışmacılarıyla geliyor. Best Model Türkiye 2016 yarışması 11 Ekim Salı günü saat 23.30’da Show TV ekranlarından yayınlanacak.

Türkiye’nin en prestijli yarışması ,Türkiye’nin en iyi modellerini arıyor.  11 Ekim’de gerçekleştirilecek ve SHOW TV ekranından canlı olarak yayınlanacak final gecesinde, Türkiye’nin Best Model’i olmak için 20 genç kız ve genç erkek yarışacak.best-model-2016-kadin-yarismacilar

“Dünyanın en iyi mankeni” yarışması moda ve tekstil dünyasının vitrini olan mankenlerin zerafet yeteneklerinin değerlendirildiği uluslararası bir organizasyon olan 29. Best Model Türkiye yarışması Ece Gürsel ve İbrahim Gaybere’nin sunumuyla Fulya Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek. Geçen senenin birincileri Yağmur Aydan ve Yılmaz Kunt’un taçlarını devredecekler bu özel geceyi sakın kaçırmayın. “Best Model Türkiye”, 11 Ekim Salı günü saat 23.30’da Show TV’de!

Best Model Türkiye çok sayıda ünlü oyuncuyu da Türkiye’ye tanıtan yarışma oldu. Geçtiğimiz yıllarda Best Model birincisi olan Kenan İmirzalıoğlu, Çağatay Ulusoy, Burak Özçivit, Alp Kırşan, Mehmet Akif Alakurt, Burak Hakkı, Deniz Akkaya, Şenay Akın, Irmak Atuk, Tuğba Melis Türk gibi isimler yarışma sonrası oyunculuk ve sunuculukta kariyer yaptı. best-model-2016-kadin-erkek-yarismacilar

Best Model Türkiye ve Best Model of the World “Dünyanın en iyi mankeni” yarışması moda ve tekstil dünyasının vitrini olan mankenlerin zerafet yeteneklerinin değerlendirildiği uluslararası bir organizasyondur. Bugüne dek 145 ülke 1800 bay ve bayan mankenin katıldığı “Best Model” yarışması 29. Yaşını dolduran dünyanın ilk ve tek uluslararası model organizasyonu olup bir Türk markasıdır.

Best Model” Paris’in tüm Haute Couture moda evleri, dünyaca ünlü top modelleri, jet sosyetesi, şapkanın şairleri,mücevherden aksesuara, kuaförlerden makyaj ustalarına, Pret-a Porter Delux’den mayo markalarına kadar herbirinin zirvede yarıştıkları bir prodüksiyondur.

Moda, sinema ve televizyon dünyasına pek çok (140) ünlü manken ve isim kazandıran Best Model Türkiye Yarışması ülkemizin ilk uluslararası markasıdır.

1988 yılında ilk kez İstanbul’ da yapılan ve Türkiye adına adına kayıtlı tek dünya markası olan “BEST MODEL of the WORLD “ yarışması, bir güzellik yarışması değil, mankenlik mesleği ve yetenek yarışmasıdır. Moda ve tekstil sanayinin vitrini olan mankenlerin yetenek ve profesyonellik sınavı olan bu uluslararası yarışmanın arkasında tekstil ve moda dünyasının gücü vardır.

“BEST MODEL of the WORLD “ yarışmasını, 29 yıldır Avrupa ve Türk sosyetesinin seçkin simaları , basın ve yayın organlarının temsilcileri her gün artan bir ilgiyle izlediler. Moda dünyasının dev isimleri yarışmamızda yer almak üzere İstanbul’a geldiler.

BEST MODEL TÜRKİYE ORGANİZATÖRÜ ERKAN ÖZERMAN KİMDİR?

Erkan Özerman prodüktör, organizatör, sanatçı menajeri. Galatasaray Lisesi ve Université Paris VIII Sosyoloji Fakültesi, Paris Siyasal Okulu’ndan mezun olmuştur.

Çeşitli gazetelerde sinema ve tiyatro eleştirmenliği, magazin yazarlığı yapmıştır. Ayrıca Ankara Radyosu’nda eğlence programları direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Türkiye’de eğlence sektöründe önemli gece kulübü ve diskoteklerin kurucusu olarak önem teşkil eder. 1976 1. Uluslararası İstanbul Pop Müzik Festivali Başkanı, 1979 Fransız – Türk Dostluk Derneği Başkanı, 1989’dan itibaren Best Model Türkiye ile Best Model of the World Kurucu Başkanı ve 2001 Sportif Salon Dansları Derneği Kurucu Başkanı’dır.

Erkan Özerman, Best Model Türkiye ve Best Model of The World’ün kurucusu olup, Türkiye’deki organizatörlük kavramını oluşturan kişidir. Kısaca Türkiye’deki Show Business’in kurucusudur. Moda organizatörlüğü, menajerlik, müzik editörlüğü, yapımcılık alanlarında da mesleki yaşamını devam ettirmiş olan Erkan Özerman Galatasaray Lisesi mezunu olup, daha sonra eğitimine Paris’te devam etmiştir.

Yaşamı boyunca birçok ödül olan Erkan Özerman’ın ayrıca devletlerce verilmiş olan madalyaları da bulunmaktadır.

You must be logged in to post a comment Login