Beyaz Gece dizisi

Ay Yapım’ın iddialı dizisi Beyaz Gece’nin çekimleri başlıyor

29 Temmuz 2016 Cuma, 14:15

Beyaz Gece dizisi ne zaman başlıyor konusu nedir kimler oynuyor? İşte Beyaz Gece dizisi ilk tanıtım fragmanı..

Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın başrollerde oynayacağı Beyaz Gece dizisinin çekimleri başlıyor. Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, Ay Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın paylaşacağı yeni dizi Beyaz Geceler yakında başlayacak.

FOX’un yeni sezon iddialı projelerinden birisi olan ve Kadir Doğulu’nun başrol oynayacağı Beyaz Geceler’in kadın başrol oyuncusu belli oldu. Yeni dizi için ilk olarak ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ın adı geçmişti.  Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın yapacağı, senaristliğini Deniz Akçay’ın yazdığı dizinin erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu olmuştu. Kadın partneri için Gökçe Bahadır ile ismi geçen Doğulu’nun partneri netleşti. Son olarak ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programında jürilik yapan Seda Bakan, Beyaz Geceler’in kadın başrol oyuncusu oldu.

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ da Ay Yapım’ın yeni dizisine katıldı.

Ay Yapım imzalı Beyaz Geceler dizisinde Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ başrolleri paylaşacak.  FOX ekranlarından izleyiciyle buluşacak dizinin senaristliğini Deniz Akçay, yönetmenliğini ise Mesude Eraslan üstleniyor.  seda-bakan-kadir-doğulu

seda bakan

Kadir Doğulu son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol almıştı.

Kadir Doğulu son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol almıştı.

GÖKÇE BAHADIR BEYAZ GECELER DİZİSİNDEN AYRILDI

FOX’un yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Beyaz Geceler’de sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın üstleneceği yapımın başrollerini ise Kadir Doğulu ve Gökçe Bahadır’ın paylaşması bekleniyordu, ancak son gelişmeye göre Bahadır dizide yer almayacak. Hikayedeki anne karakteri için arayışlar devam ederken en kuvvetli aday olarak geçen sene ‘Analar ve Anneler’de izlediğimiz Hazar Ergüçlü’nün adı geçiyor.

Beyaz Gece’nin Ekim veya Kasım ayında ilk bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

FOX’TAN YENİ DİZİ; BEYAZ GECELER

Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırladığı ve geçtiğimiz aylarda ATV’de tanıtımları dönen iddialı dizi ‘Beyaz Geceler’ adıyla yeniden raftan indirildi ve yeni sezonda FOX’ta yayına çıkmaya hazırlanıyor.

İlk olarak Cansu Dere’nin adı geçen yapımın kadın oyuncusu son olarak ‘Hatırla Gönül’de izlediğimiz Gökçe Bahadır olurken ona ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de rol alan Kadir Doğulu eşlik edecek. Öte yandan Mehmet Kurtuluş’un da diziye dahil olabileceği, ancak yurt dışında yayınlanan başka bir projeden haber beklediği için henüz kadrodaki yerinin netleşmediği de son haberler arasında. Bunların yanı sıra dizinin yönetmenliğini yapması için ‘Poyraz Karayel’deki görevine devam eden Çağrı Vila Lostuvalı ile görüşmeler sürüyor.

Beyaz Geceler’in bir aksilik olmadığı sürece Eylül’de ilk bölümüyle ekrana gelmesi planlanıyor.
Diziyle ilgili gelen görüntülere bakılacak olursa dizide yer alacak isimler arasında son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer alan Mete Horozoğlu ve son olarak Filinta dizisinde yer alan Mustafa Avkıran’ın da kadroda olacağı öğrenildi.

Bugüne kadar sır gibi saklanan yeni dizi Beyaz Gece’nin merak uyandıran ilk fragmanı dikkatleri çekti. beyaz-gece-ay-yapımBeyaz Gece dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Dizinin müzikleri ise ünlü müzisyen Toygar Işıklı imzası taşıyor. beyaz-gece-dizi-atvBeyaz Gece dizisi Eylül ayı sonunda Fox ekranlarında başlayacak. Diziyle ilgili yeni gelişmeler ise önümüzdeki günlerde belli olacak..

BEYAZ GECE DİZİSİ İLK FRAGMAN

You must be logged in to post a comment Login

x