Beyaz Show 2016 yılbaşı programı konukları kimler?

İşte Beyaz Show’un 2016 yılbaşı akşamı özel program konukları..

30 Aralık 2015 Çarşamba, 01:00

Beyaz Show’un 31 Aralık 2015 yılbaşı gecesi özel 2016 yılbaşı programının konukları kimler olacak?

YILBAŞI AKŞAMI TV’DE NELER VAR? KANAL KANAL TV’DE YILBAŞI REHBERİ İÇİN TIKLAYIN

Kanal D 2016 yılbaşı gecesi için Beyaz Show özel programını yayınlayacak. İşte Beyaz Show’un 1 Ocak 2016 yılbaşı için özel program konukları

O SES TÜRKİYE’DE YARIŞACAK ÜNLÜ İSİMLER İÇİN TIKLAYIN

Kanal D ekranlarında 20. senesinde yayında olan Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show 31 Aralık 2015 Perşembe yılbaşı akşamı için özel bir program hazırladı.  Beyaz Show’un yılbaşı gecesi programına Serdar Ortaç, Hande Yener, Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu konuk olacak.beyaz show 2016 yılbaşı programı (5)

“Beyaz Show”, bu yılbaşında da sizleri yine yalnız bırakmıyor! Yılbaşı gecesi sofranıza geliyor, konuşuyor, gülüyor, güldürüyor, ailenizin tombalasına, kuruyemişine, eğlencesine ortak oluyor! Serdar Ortaç, Hande Yener, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu Beyaz Show “Yılbaşı Özel”de!beyaz show 2016 yılbaşı programı (6)Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show” Perşembe gecesi “Yılbaşı Özel” bölümü ile ekrana geliyor. beyaz show 2016 yılbaşı programı (2)Müziğin, sohbetin, eğlencenin, esprinin ve kahkahanın harmanlandığı bu özel bölümünün konukları ise; müzik dünyasının dev isimlerinden Hande Yener, Türk pop müziğinin güçlü yorumcularından Serdar Ortaç, yakışıklı aktör Murat Yıldırım, her rolün kadını Ezgi Mola, başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy ve 2008 Türkiye Güzeli genç yetenek Leyla Lydia Tuğutlu…beyaz show 2016 yılbaşı programı (4)Yılbaşı gecesi müzik de, eğlence de, espri de kahkaha da Beyaz Show’da! Beyaz Show “Yılbaşı Özel” 31 Aralık Perşembe akşamı saat 22.30’da Kanal D’de! Sakın kaçırmayın!..

Hande Yener yılbaşı akşamı ekran başındakileri şarkılarıyla coşturacak

Hande Yener yılbaşı akşamı ekran başındakileri şarkılarıyla coşturacak

Ay Yapım imzalı son filmi Delibal ile gündemde olan Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu için programda büyük sürprizler var. Delibal filminde seslendirdiği şarkıyla dikkatleri çeken Çağatay Ulusoy Beyaz Show’da canlı performansla şarkı söyleyecek. Ayrıca Beyazıt Öztürk’ün Çağatay Ulusoy için hazırladığı sürpriz skeçler de programda yayınlanacak.

SEZEN AKSU YAZDI ÇAĞATAY ULUSOY SESLENDİRDİ-İŞTE MUTLU SONSUZdelibal-filmiBeyaz Show 2016 yılbaşı özel programının bir diğer konuğu olan Serdar Ortaç ise sevilen şarkılarını canlı performansla söyleyecek. Türkiye A Milli Futbol Takımı için 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’na özel şarkı yapan Serdar Ortaç, milli takım şarkısını da televizyonda ilk defa seslendirecek. Hande Yener de şarkıları ve özel dans şovlarıyla stüdyo ve ekran başındaki izleyenleri coşturacak.

Serdar Ortaç ve Hande Yener Beyaz Show yılbaşı programında

Serdar Ortaç ve Hande Yener Beyaz Show yılbaşı programında

Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş filmleri 1 Ocak Cuma günü vizyona girecek olan Ezgi Mola ile Murat Yıldırım da Beyaz Show’un konukları olacak. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım için de Beyazıt Öztürk’ün hazırladığı skeçler ekrana gelecek.

Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım yılbaşı akşamı Beyaz Show'da

Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım yılbaşı akşamı Beyaz Show’da

Beyazıt Öztürk Kimdir?

Beyazıt Öztürk, 12 Mart 1969’da Bolu’da dünyaya geldi. Kısa adıyla “Beyaz” olarak bilinen ünlü sunucu, aynı zamanda geçmişte radyo programcılı yapmıştır. Bir dönem çıkardığı “Gemilerde Talihim Var” albümü ile çok konuşulan sunucu, oynadığı sinema filmleri ile de hakın sevgisini kazanmayı başarmıştır. Halen televizyon programcısı olarak yaşamına devam etmektedir.

Serdar Ortaç Kimdir?

16 Şubat 1970’te İstanbul’da Vakıf Gureba Hastanesi’nde doğan Serdar Ortaç, ilk öğrenimini Kocamustafapaşa’da ve orta öğrenimini Suadiye Lisesi’nde tamamladı. Lise öğrenimini ise Haydarpaşa Endüstri Meslek Lisesi, Torna ve Tesviye bölümünde tamamladı. Babası küçük bir dükkanda torna tezgahı olan plastik kalıpçısıydı. Çocukluğunda babasının yanında çalışır, hafta sonları ise simit ve su satardı. Babası sayesinde iş hayatını ve ayakta durmayı öğrendiğini, bir çok şeyi babasına borçlu olduğunu sanatçı sık sık dile getirmektedir. Yüksek öğrenimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde başladı fakat tahsilini tamamlamadan üniversiteden ayrıldı.

Bir sene kadar İstanbul’da özel radyolardan birinde program yapımcısı ve sunucu olarak çalıştı. Radyo programlarını dinleyen bir plak yapımcısı tarafından dönemin en büyük plak şirketlerinden biri olan RAKS ile anlaşma yapması teklif edildi. Böylelikle o güne kadar yazdığı şarkılarını, kendi sesi ile seslendirme şansını yakaladı ve ilk albümünü yaptı.

Hande Yener Kimdir?

Makbule Hande Özyener (d. 12 Ocak 1973), bilinen sahne adıyla Hande Yener, Türk şarkıcı ve söz yazarı. Ses getiren bir çıkış yaptığı yıllardan itibaren sık sık çıkardığı albümlerle Türk pop müziğinde kendine yer edindi. Müziğinin yanı sıra kıyafetleri ve sık değiştirdiği saç rengiyle adından bahsettirdi.

Zaman zaman müzikal tarzında da değişiklikler yaptı, pop müzikten elektronik müziğe geçtiği dönemde yaptığı “bakkal müziği” tanımlaması yüzünden çeşitli tartışmaların içinde yer aldı. Kariyerindeki adımları ve kişiliği birçok kez incelenerek yorumlandı, bazen “Türk Pop Müziğinin Kraliçesi” şeklinde anıldı. Bunun bir sonucu olarak onuncu stüdyo albümüne Kraliçe (2012) adını verdi.

Murat Yıldırım Kimdir?

Annesi ve babası aslen Mardinli olan Yıldırım, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979’da Konya’da doğdu.Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden sekizinci senesinde mezun oldu. 20 Haziran 2008’de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlendi. 30 Haziran 2014’te ise boşandılar. Yıldırım, Ekim 2015’te İstanbul 19. Ağır Ceza Mankemesi’nin kararınca “uyuşturucu kullanmak” suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı, “örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak” suçundan beraat etti. Mahkeme, hapis cezasının bir yıldan daha az olması nedeniyle cezayı erteledi.

Ezgi Mola Kimdir?

Mercan Ezgi Mola (d. 29 Mart 1983, İstanbul), tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu. 2000 yılında Akademi İstanbul’da eğitimine başladı. Henüz 18’ini bitirmeden Kartal Tibet’in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini kazandı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazandı ve 4 yıl eğitim aldı. Bu arada Aydoğan Temel’den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Yine Aydoğan Temel’in liderliğindeki bir tiyatro topluluğuyla Çürük Elma oyununda ilk sahne deneyimini yaşadı. 2005 Kasımında BKM Atölye’ye katıldı. 2005 sonbaharında safça bir kuaförü canlandırdığı Hırsız Polis dizisinin gördüğü büyük ilgi sonucu kitlelerce tanınmaya başladı. 2006 yılında çevrilen Hayatımın Kadınısın filmindeki rolüyle başarı kazandı.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim görmüş ve aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Ayrıca, haftada 2 kez oyuncu Vahide Perçin ve yine kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Altan Gördüm’ün sanat okulu Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk dersi almaktadır. İlk rolü 2011’de Show TV’de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir Sarrafoğlu karakteridir. Dizi 2 sezon sürmüştür. Diziye devam ederken 2011’de Anadolu Kartalları filminde de önemli bir rol oynamıştır. Filmde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırmış ve bu rolüyle de büyük beğeni toplamıştır.

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

Berlin’de doğdu. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlk okula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir.

Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Es-Es Dizisi’nde İrem karakterini canlandırdı. Atvde yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı. Şuan Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırmaktadır.

You must be logged in to post a comment Login