Beyaz Show’a bu hafta kimler konuk olacak? 3 Mart Cuma

Beyaz Show’un 3 Mart Cuma akşamı ünlü konukları belli oldu. Beyaz Show’da bu hafta Tatlım Tatlım filminin oyuncuları konuk oluyor.

Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show’a bu hafta Çağlar Çorumlu, Fatih Artman, Şebnem Bozoklu, Aylin Kontante ve Hayko Cepkin konuk olacak. Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı Tatlım Tatlım isimli romantik komedi filminin başrol oyuncularından, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman, Şebnem Bozoklu ve Aylin Kontante, yeni filmlerinin vizyonu öncesinde Beyaz Show’a konuk oluyor. Beyaz Show’da ayrıca Hayko Cepkin de canlı performansla sahne alacak.

Beyaz Show yeni bölümüyle 3 Mart Cuma akşamı 23.30’da Kanal D’de olacak.

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve Demet Akbağ ile senelerce kapalı gişe oynadıkları Haybeden Gerçeküstü Aşk’ın film uyarlaması olan filmde aynı partide tanışan 4 ayrı çift üzerinden bir ilişkinin başlangıcından sonuna kadarki süreçler komik bir dille ele alınıyor.

Filmde Gupse Özay, Büşra Pekin, Aylin Kontente,Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak Çağlar Çorumlu, Serkan Keskin ve Fatih Artman boy gösteriyor. Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı romantik komedinin senaryosu da yine Erdoğan’a ait.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Beyaz Show’a bu hafta kimler konuk olacak? 3 Mart Cuma

x