Beyaz Yalan dizisi bitti mi?

Show TV’nin yeni dizisinde flaş gelişme

05 Mayıs 2015 Salı, 02:38

Beyaz Yalan dizisi yayından kaldırıldı. Show TV’de başrollerini Kutsi ve Deniz Baysal’ın oynadığı Beyaz Yalan dizisi ekrana veda etti.

TVAktuel.com ÖZEL-Yayın hayatına 23 Mart’ta başlayan Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Aykaç, Ege Aydan’ın rol aldığı Beyaz Yalan reytinglere yenildi. Dizi geçen Cumartesi ekrana gelen 6. bölümünden sonra Show TV’nin yayın akışından kaldırıldı. Dizi ilk olarak pazartesi akşamları yayınlanmaya başlamış ancak daha sonra cumartesi akşamlarına alınmıştı.  Yeni gününde de istenileni veremeyen dizi yayından kaldırıldı. Beyaz Yalan geçen Cumartesi yayınlanan 6. bölümüyle reytinlerde 39. sırada yer alabilmişti.

Dizide Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Aykaç, Ege Aydan, Elif İskender, Çağlar Sayın, Seher Terzi, Berkan Bulut, Onur Dikmen, Çetin Karakul, Ebru Aytemur, Fatih Dokgöz , Özge İnce, Ayça Yağcıoğlu, Pınar Deniz, Biran Damla Yılmaz ve Dilara Topuklular rol alıyordu. Yapımını NTC Medya’nın, yönetmenliğini  Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı dizi Alara ve Melek adlı iki genç kızın hayatlarının kesişmesini, Alara’ya özgürlüğünü, Melek’e de hayat boyu beklediği şansı vaat eden bir oyunun hikayesini anlatıyordu.

beyaz-yalan-5
Alara ve Melek adlı iki genç kızın hayatlarının kesişmesinin, Alara’ya özgürlüğünü, Melek’e de hayat boyu beklediği şansı vaat eden bir oyunun hikayesini anlatan “Beyaz Yalan”ın konusu ise şöyle;

Garson Melek’in sıradan hayatı bir gecede değişecektir. Gizlice gittiği bir partide, yıllardır yaşadığı Amerika’dan henüz dönen sosyetik güzel Alara Korel’e benzetilen Melek, farkına bile varmadan, bir magazin skandalına imza atmıştır.

İnsanlar çift yaratılmıştır derler… Alara ve Melek’i yan yana görenler, bu sözün doğruluğuna yemin edebilirdi… Bu iki genç kız, sanki birbirinin kopyası gibiydi… Farklı olan tek şey, kaderleriydi. Ağzında gümüş bir kaşıkla doğmuştu Alara… Hayal edebileceği her şeye sahipti, özgürlüğü hariç…beyaz-yalan-deniz-baysal

Melek ise yoksulluğun içine açmıştı gözlerini… Güzeldi, iyi kalpliydi, çalışkandı, hırslıydı… Belki de tek ihtiyacı olan şey, bugüne kadar yüzüne gülmeyen şanstı!

Yönetmen koltuğunda Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu dizinin senaryosunu Hayriye Ersöz kaleme alıyor. “Beyaz Yalan”, iki genç kızın hayatlarının kesişmesinin hikayesi. Alara’ya özgürlüğünü, Melek’e de hayat boyu beklediği şansı vaad eden bir oyunun hikayesi…

Ve şimdi bu hatasının bedelini ödemek zorundadır: Amcasının baskısından bunalan Alara Korel’in dublörü olacak, bu her şeye sahip şımarık kıza, sahip olmadığı tek şeyi, özgürlüğünü verecektir.  Melek’i rüyalarında bile göremeyeceği bir hayatla tanıştıran bu gizli anlaşma, başlarda heyecan verici ve eğlencelidir.

Ama bu küçük beyaz yalan, nihayetinde, iki genç kızın da hayatını esir alacak tehlikeli bir oyuna dönüşür. Melek’i bekleyen asıl sürpriz ise, bu tehlikeli oyunda, imkansız aşkı Demir’i de yanı başında bulacak olmasıdır.

You must be logged in to post a comment Login