Big Brother Türkiye hangi kanala transfer oluyor?

Big Brother Türkiye’den flaş transfer

06 Mart 2016 Pazar, 01:55

Star TV’de final yapacak olan Big Brother Türkiye yarışması yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacak işte o iddia

Star TV’de geçtiğimiz aylarda yayınlanmaya başlayan dünyaca ünlü yarışma Big Brother Türkiye, Pazar akşamı ilk sezon finaliyle ekrana gelecek. Final yapacak olan Big Brother Türkiye’nin yeni sezonda ise başka bir kanala transfer olacağı iddia edildi.

Yarın akşam büyük finaliyle ilk sezonu tamamlayacak olan Endemol Shine Türkiye imzalı ”Big Brother Türkiye” programı kanal değiştiriyor.  Sunuculuğunu Asuman Krause’nin üstlendiği programın merakla beklenen ikinci sezonu için Fox Tv ile anlaşmaya varıldı. Big Brother Türkiye yeni sezonuyla yakında FOX’ta!

BİG BROTHER TÜRKİYE’DE FİNAL HEYECANI

Big Brother Türkiye –Final bölümü pazar akşamı, canlı yayınla, saat 23.15’de Star’da.

BIG BROTHER TÜRKİYE’NİN BİRİNCİSİ VE 1 MİLYONUN SAHİBİ KİM OLACAK

Fenomen program Big Brother Türkiye’de final vakti…Big Brother Türkiye’de finale kalan; Arsel, İdil, Onur ve  Sinan arasında kıyasıya rekabet devam ediyor. Yarışmacılardan biri ‘Big Brother Türkiye’nin birincisi ve 1 milyon TL’lik ödülün de sahibi olacak.big-brother-türkiye-final

BİRİNCİ KİM OLSUN?
Şırnaklı, 14 kardeşi olan Sinan mı, çılgınlıkları ile yarışma boyunca yerinde durmayan Onur mu, Richie Rich lakaplı, Paris doğumlu Arsel mi, yoksa stil yarışmasında birinci olan ve Arsel’e aşık evin tarz kızı İdil mi?
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, birinci olmasını istediği adayın ismini, BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a gönderebilir  ve adayını destekleyebilir . Oylama, Pazar günü canlı yayında sona erecek. Asuman Krause’nin sunumuyla Big Brother Türkiye –Final  pazar akşamı, canlı yayınla, saat 23.15’de Star’da.

You must be logged in to post a comment Login