Big Brother Türkiye’den kim elendi?

Big Brother Türkiye’de Sinan, Onur, Arsel ve Alphan’ın eleme heyecanı

06 Aralık 2015 Pazar, 00:04

Star Tv ekranlarında yayınlanan Big Brother Türkiye programında eleme heyecanı yaşandı.
Big Brother Türkiye programının 4 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde elemeye kana Sinan dokunulmazlık kazanarak yarışmada kalmaya hak kazandı.

Eleme potasında kalan Onur, Arsel ve Alphan arasında seyircilerden en çok oyu alan Arsel, yarışmada kalmaya hak kazandı.

Big Brother Türkiye’de son ikiye kalan Onur ve Alphan arasından yarışmaya veda eden isim Alphan oldu.

ALPHAN’DAN HÜZÜNLÜ VEDA

ELEMELER HALK OYUYLA YAPILIYOR

Ev halkının, evde kalacak arkadaşlarını seçtiği, halkın da evde kalmasını istediği ismi oyladığı ‘Big Brother Türkiye’de izleyiciler, akıllı telefonlarına ya da tablet bilgisayarına indirdikleri ‘Big Brother Türkiye’ uygulaması ile de, 24 saat ‘Big Brother’ evini izleyebiliyor ve oylamaya katılabiliyor.

Yarışmacılar;

Tuğra Özer, Çağla Çoban, Seda Gümüşçü, İdil Kaluç, Funda Güven, Gökçen Yurt, gülşen Dinçer, Rezan Denizmen, Hüseyin Kantarcı, Oktay Yavuzarslan, Deniz Kırılmaz, Sinan Aydemir,Onur Aydemir, Arsel şentürk,Yasin Özegemen, Alphan Yuvalı

alphan

BIG BROTHER ALPHAN KİMDİR?

Ailesi ile beraber yaşıyor, ikiz kardeşi var ama kardeşi ile tamamen farklı karakterler olduğunu söylüyor. Salsa ve bachata yapıyor. Alphan düzenli yaşamayı seviyor, odasındaki eşyaların düzeninin bozulması onu rahatsız ediyor. Clark Kent gibi içinde herkese göstermediği çok güçlü bir karakter olduğuna inanıyor. Alphan genç yaşına rağmen, hayatta bir çok tecrübe edindiğini söylüyor. Big Brother Türkiye’nin de onun için büyük bir yaşam tecrübesi olacağını düşünüyor. Kolay kolay sinirlenmediğini belirten Alphan, sakin yapısı ile ev arkadaşları arasında sevileceğine inanıyor. En büyük korkusu herhangi bir işte başarısız olmak. Alphan Big Brother Türkiye’den 1 milyon lirayı kazanıp, eğitimi için kullanmak istiyor.

BIG BROTHER ARSEL KİMDİR?

Arsel üç kardeşin en küçüğü ve en değerlisi. Babasının tekstil ve yatırım şirketinde kardeşleriyle birlikte çalışıyor. Tenis oynamayı ve sörf yapmayı seviyor. Arsel’in en büyük tutkusu arabaları. Sık sık araba kazası geçiren Arsel son kazasını Big Brother Türkiye elemeleri sırasında geçirdi. Saçları konusunda oldukça takıntılı ve jölesini sürmeden güne başlamıyor. Kendine güveniyor, rakiplerini ticaret zekâsı ile zorlayacağını düşünüyor. Arsel Big Brother Türkiye’den 1 milyon lirayı kazanıp kendi işini kurmayı istiyor.

BIG BROTHER  ONUR KİMDİR?

Babası ile büyüyen onur, hayata dair çok şeyi ondan öğrendiğini söylüyor. Hayvanları sevse de kedilerden korkuyor. Kızlarla flört etmeyi seviyor, Big Brother Türkiye evinde en çok kızları merak ediyor. Diş tellerini de kızlar tarafından beğenildiğini düşündüğü için çıkarmıyor. Türkiye’nin gülmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Onur, çılgınlıklarıyla gönülleri fethedeceğini inanıyor. Onur Big Brother Türkiye’den 1 milyon lirayı kazanıp Dünya’da ayak basmadık yer bırakmak istemiyor.

You must be logged in to post a comment Login