Bim Aktüel 10 Ağustos Aktüel Ürünler Kataloğu

30 Temmuz 2018 Pazartesi, 16:46

10 Ağustos 2018 tarihli BİM aktüel kataloğu yayınlandı. Her hafta olduğu gibi bu haftada katalogda birbirinden farklı ve uygun fiyatlı ürünlere yer veren BİM, 17 Ağustos 2018’e kadar bu ürünleri mağazalarında satacak. Sınırlı sayıda gelen bu ürünlerin çoğu 17 Ağustos tarihi gelmeden tükeniyor. Bu yüzden almak istiyorsanız erkenci davranmanızda fayda var.

KUMTEL Set Üstü Ocak

10 Ağustos 2018 tarihli BİM aktüelinin ilk ürünü KUMTEL markasıyla satılan Set üstü ocak olarak ön plana çıkıyor. Fiyatıyla ve ödeme kolaylığıyla dikkat çeken ürün Bonus, Maximum ve World kartlara %0 komisyon oranıyla peşin fiyatına 6 taksit yapıyor. Set üstü ocağın görünüş açısından diğer beyaz ocaklardan farkı yok. Standart tasarımla üretilmiş.

Beyaz renkte üretilen bu ocağın gövde bölümü tamamen çizilmez emayeden üretildi. Yani herhangi bir çizilme veya aşınma gibi bir durumla karşılaşmanız mümkün değil. Otomatik çakmak özelliğinin bulunduğu set üstü ocakta herhangi bir şekilde çakmak ihtiyacınız bulunmuyor. Direkt olarak ateşleme düğmesinin üzerine bastığınızda eğer gaz açıkça ateşleme yapabiliyor.

Gaz kesme emniyetinin de yer aldığı ocakta ateşleme sağlanmadığı takdirde belirli süre sonra gaz kesiliyor. Çocuğunuz varsa ya da unutkan biriyseniz bu özellik işinize çok yarayacaktır. Büyük faciaların önüne geçmenize yelken açacaktır.

Gövdenin üretim malzemesi gibi yine ızgaranın da üretim malzemesi emayeden oluşuyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu söz konusu set üstü ocak hakkında bir uyarı yapmamız gerek. Ocak, doğalgaz ayarlı bir şekilde geliyor. Yani LPG bağlantısı sağlanamıyor. Eğer LPG, yani mutfak tüpü kullanıyorsanız ek ücret ödeyerek tekrardan ayarlanması gerekiyor. Ürünün fiyatı 219.00 TL

Chef’s Yava ve Sosluk Çeşitleri

Chef’s ürünleri BİM aktüelinde sık sık gördüğümüz ürünlerden birisi. Tane tane satılan ve her birinin fiyatı aynı olan mini tava ve sosluk çeşitlerinin ölçüleri şu şekilde: 12 cm sosluk, 12 cm sütlük, 14 cm sahan, 14 cm tava. Çizilme ve herhangi bir şekilde aşınma meydana gelmesine karşılık direnci artırılmış yapışmaz iç kaplama olan bu tava ve sosluk çeşitlerinde çizilme durumu, şiddetli bir darbe olmadığı sürece meydana gelmiyor. Fiyatı ise her bir ürün için 8.95 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca A101 aktüel 2 Ağustos 2018 tarihli kataloğunda ise 3 çekmeceli derin dondurucu, Huawei türkiye garantili cep telefonu, Kiwi markalı çay makinesi, Sunny markalı saç kurutma makinesi, Aprilla markalı saç düzleştirici fırça, Sinbo markalı Waffle Makinesini görebilirsiniz.

Ayrıca A101 aktüel 2 Ağustos 2018 tarihli kataloğunda ise 3 çekmeceli derin dondurucu, Huawei türkiye garantili cep telefonu, Kiwi markalı çay makinesi, Sunny markalı saç kurutma makinesi, Aprilla markalı saç düzleştirici fırça, Sinbo markalı Waffle Makinesini görebilirsiniz.

Kaynak : Aktuel Saati

You must be logged in to post a comment Login