baby sensory

Bir Aile Hikayesi dizisi konusu ve oyuncuları Fox TV

13 Mart 2019 Çarşamba, 12:01

Bir Aile Hikayesi dizisi Fox TV konusu nedir? Bir Aile Hikayesi dizisi oyuncuları kimler? Bir Aile Hikayesi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Aile Hikayesi hangi yabancı diziden uyarlandı? Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu’nun başrollerde oynadığı This Is Us uyarlaması Bir Aile Hikayesi dizisi hakkında yeni haberler…

BİR AİLE HİKAYESİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Aile Hikayesi dizisinin 16 Mart Cumartesi ekrana gelecek olan 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Aile Hikayesi yeni bölümde Reyhan ve evlat edindiği Mahur’un kavuşma sahnesi dikkat çekiyor. Reyhan, Mahur’un 35 yıl sonra bulduğu babasıyla da buluşuyor. Peki Reyhan ve Mahur’un babası arasındaki sır nedir? Nereden tanışıyorlar? İşte Bir Aile Hikayesi 2. bölüm fragmanı.

BİR AİLE HİKAYESİ HANGİ DİZİDEN UYARLANDI?

Başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan’ın paylaştığı dizi “Bir Aile Hikayesi” FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor! Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı, Amerika’nın 1 numaralı drama serisi ‘’This Is Us’’ın uyarlaması olan “Bir Aile Hikayesi” dizisinde başrolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan paylaşıyor.

BİR AİLE HİKAYESİ 1. BÖLÜM FRAGMANLARI

“Bir Aile Hikayesi” ismiyle FOX ekranlarına gelecek olan ve çekimleri İstanbul’da yeniden başlayan dizinin kadrosunda ayrıca; İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan gibi deneyimli isimler de yer alıyor.

“Bir Aile Hikayesi” dizisinin ilk fragmanı izleyiciyle buluştu. Yakında ekrana gelecek dizi, ilk aşkı annesi-babası olan ve çocukluğuna özlem duyan herkesin, her yaştan insanın kalbine dokunacak. Aile, şefkat, dostluk, aşk, vefa gibi kelimelerin anlamlarını yeniden hatırlatacak.

BİR AİLE HİKAYESİ GENEL KONUSU NEDİR?

Aynı gün otuz beşine basan dört insan… Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere…

Cem (Celil Nalçakan) çok sevdiği karısı Reyhan’la (Songül Öden) doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in (Birkan Sokullu) asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un (Olgun Toker) bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır. Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında…

Bu beş insanın başına ne gelirse gelsin, onların bildikleri bir şey var; Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey.

You must be logged in to post a comment Login