baby sensory

Bir Annenin Günahı dizisi konusu ve oyuncuları! Mehmet Aslantuğ Özge Özberk Bir Annenin Günahı Fox TV’de ne zaman başlıyor?

27 Şubat 2020 Perşembe, 03:00

Fox TV’nin yeni dizisi Bir Annenin Günahı oyuncu kadrosu belli oldu. Bir Annenin Günahı dizisi konusu nedir? Ne zaman başlıyor? İşte Bir Annenin Günahı 1. yeni bölüm fragmanı ve yayın tarihi. Özge Özberk ve Mehmet Aslantuğ’un başrollerinde oynadığı Bir Annenin Günahı dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Mehmet Asltantuğ ve Özge Özberk’in yeni dizisi Bir Annegin Günahı ekrana gelmek için gün sayıyor.

 

MEHMET ASLANTUĞ BİR ANNENİN GÜNAHI’NDA HANGİ ROLDE OYNUYOR?

FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, kod adı “Bir Annenin Günahı” dizisinin kadrosuna sinema ve dizi dünyasının önemli isimlerinden Mehmet Aslantuğ katıldı. Aslantuğ, dizide Özge Özberk ile başrolleri paylaşacak. Mehmet Aslantuğ dizide, “Sadri” karakterine hayat verecek.  Çok farklı bir rolle izleyici karşısına çıkacak oyuncu, yine tüm dikkatleri üzerine toplayacak.

ÖZGE ÖZBERK BİR ANNENİN GÜNAHI DİZİSNDE HANGİ ROLDE ?

FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, kod adı “Bir Annenin Günahı” dizisinin başrolü için sevilen oyuncu Özge Özberk ile anlaşıldı.

Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Özlem Atasoy ile Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı, senaryo danışmanlığını Ahmet Yurdakul’un yaptığı, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu ile Filiz Gülmez Pakman’ın oturacağı ve Filipinler’de büyük başarıyla yayınlanan “A Mother’s Guilt” dizisinin uyarlaması olan dramada, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her şeyi yapabilecek bir annenin dramı ele alınacak. Özge Özberk ise “Suna” adlı anne karakterine hayat verecek.

You must be logged in to post a comment Login