İddialı diziye reyting şoku! Ekrana veda ediyor

Show TV’de yayınlanan ve 3 defa yayın günü değişen yeni dizi Bir Deli Sevda ekrana veda ediyor.

Show TV’nin güçlü kadrosuyla dikkat çeken iddialı dizisi Bir Deli Sevda, istenen reytingleri alamayınca erken final kararı kaldı.

Üç kez gün değiştirdi
Çarşamba günü ekran macerasına başlayan Bir Deli Sevda dizisi, daha sonra Pazar günü bir kez daha ekrana gelmişti. Pazar günü de istediği reytingi alamayan dizi, tekrar Çarşamba gününe geri dönmüştü. Henüz sadece 2 bölüm yayınlanan dizi için erken final kararı alındı. Bir Deli Sevda’nın ilk bölümü reytinglerde Total’de 32. sırada, AB grubunda ise 22. sırada yer alabilmişti.

Cansu Tosun’dan veda paylaşımı
Bir Deli Sevda’nın başrol oyuncularından Cansu Tosun, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hem dizinin final yapacağını duyurdu hem de veda etti. Cansu Tosun yaptığı paylaşıma şu notu düştü: “Today is our last day on the set of Bir Deli Sevda Bugün son set günümüz Bahar ve Kemal”

Yapımcılığını Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Bir Deli Sevda’nın yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturuyor.  Senaryosunu Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk’ün yazdığı Bir Deli Sevda dizisinin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil(Mehmet), Cansu Tosun (Bahar), Erdinç Gülener(Cengiz), Cankat Aydos (Kemal), Deniz Uğur (Alev), Itır Esen(Şükran), Esra Kızıldoğan(Nermin), Sermet Yeşil(Şevki), Hikmet Körmükçü(Safiye), Mehmet Esen(Osman), Deniz Özerman(Gülfidan), Tolga Evren(Orhan), Zuhal Yalçın(Hafize), Seren Deniz Yalçın (Buket), Mehmet Çelik’in(Bahadır) yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz(Faruk) ve Erkan Can(Hulusi) yer alıyor.


İstanbul’un fakir mahallelerinden biri olan Tellikavak’ta annesiyle birlikte yaşayan Bahar yirmili yaşlarının başında genç ve güzel bir kızdır. Fakat yaşıtlarının aksine omuzlarında çok fazla yük vardır. Astım hastası olan annesini bodrum katındaki güneş almayan evlerinden çıkarmak istemekte ancak bir türlü iş bulamamaktadır. Deliler gibi iş arayan Bahar tüm kapılar yüzüne kapanınca son çare olarak hırsızlığa başvurur. Bunun için ise çocukluğundan beri en yakın arkadaşı olan Kemal’den yardım ister. Bahar’a yıllardır aşık olan ancak söyleyemeyen Kemal ise gözünü kırpmadan Bahar için tehlikeye atılır. İkili hırsızlık yapmaya çalışırken başarısız olurlar ancak Bahar’ın dedesi yerine koyduğu Hulusi ne yaptıklarını öğrenir ve bunun üzerine kalp krizi geçirir.

Bahar’ın hayatı Hulusi’nin yirmi senedir görmediği oğlu Cengiz’in hastaneye gelmesiyle kökünden değişecektir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İddialı diziye reyting şoku! Ekrana veda ediyor

x