Bir Deniz Hikayesi dizisi Kanal D

Kanal D’nin yeni dizisi bu akşam yayınlanıyor… İşte dizinin ayrıntıları

15 Eylül 2015 Salı, 17:00

Bir Deniz Hikayesi dizisi hangi oyuncular rol alacak? Bir Deniz Hikayesi dizisi konusu ne? Bir Deniz Hikayesi dizisi hakkında tüm haberler…

Yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, Aydın Bulut’un yönettiği, senaryosu Aylin Süer tarafından kaleme alınan “Bir Deniz Hikayesi” bu akşam başlıyor. İşte başrollerini Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi ve Başak Parlak’ın canlandırdığı dizinin kahramanları ve sıcak hikayeleri…

bir-deniz-hikayesi-dizisi

 ZEYNEP (BEGÜM BİRGÖREN)
Babasının kurbanı oldu

Zeynep 30-32 yaşlarındadır. Çok zengin ve güçlü bir ailenin iki kızından biridir. Üniversite yıllarında tanıştığı Hakan’a âşık olmuş, ailesini karşısına alma pahasına sevdiği gençle evlenmiştir. Ancak babası Aslan Bey, acımasız bir planla kızını hem kocasından hem de yeni doğmuş oğlundan ayırmıştır. Zeynep’in gerçeklerden hiç haberi yoktur. Bir süre sonra ailesinin de desteğiyle kendi çevresinden işadamı Semih’le evlenir.

bir-deniz-hikayesi-dizi

HAKAN (EMRE KIZILIRMAK)
Âşıkların arasına “para” girdi

30-35 yaşlarındadır. Üniversitede deniz bilimleri fakültesini kazanmış ve çok başarılı bir öğrenci olduğundan burslu okumuştur. Öğrenciyken bir yandan da Zeynep’in babası Aslan’ın yatında kaptanlık yapmıştır. Bu işi yaparken zengin patronun kızına sırılsıklam âşık olmuştur. O aşkla birlikte hayatı bir anda değişmiş, kader ağlarını örmeye başlamıştır. Bu büyük aşklarına Zeynep’in varlıklı ailesi şiddetle karşı çıkmış, âşıkları acımasız bir planla birbirinden ayırmıştır. Hakan, o olayın ardından oğluyla İstanbul’dan ayrılır. Artık Ege’de bir balıkçı kasabasında oğlu Deniz’le mütevazı bir hayat yaşamaktadır.bir-deniz-hikayesi-dizi-kanal-d

DENİZ (EMİR BERKE ZİNCİDİ)
Annesinin öldüğünü sanıyor

9 yaşındaki Deniz, Hakan ile Zeynep’in oğludur. Ama annesi ve babası o daha yeni doğmuş bir bebekken ayrılmış, Deniz de babası Hakan ile yaşamına devam etmiştir. Gerçeği bilmediğinden, annesinin öldüğünü sanmaktadır. Tek varlığı babasıdır. Ayrıca komşu kızı Reyhan ile babasının evlenmesini de çok istemektedir. Boş zamanlarında ya teknede ya da hediyelik eşya dükkânında takılır. Babası ve Reyhan ablasına yardım eder. En yakın arkadaşları Oktay ile Elif’tir.

Bir Deniz Hikayesi dizisinde Emre Kızılırmak ile Emre Berke Zincidi baba oğul rolünde olacak.

Bir Deniz Hikayesi dizisinde Emre Kızılırmak ile Emre Berke Zincidi baba oğul rolünde olacak.

REYHAN (BAŞAK PARLAK)
Deniz’in cici annesi

30 yaş civarındadır. Güzel, iyi niyetli ve Hakan’a sırılsıklam âşık bir kadındır. Deniz’e bebekliğinden beri neredeyse annelik yapmıştır. Evin tüm işleri ve ihtiyaçlarıyla da yine o ilgilenir. Ayrıca Hakan’ın hediyelik eşya dükkânının başında durur.

KASABADA FIRTINA KOPACAK

Küçük Deniz, bir balıkçı kasabasında çok sevdiği ve kahramanı olarak gördüğü babası Hakan’la beraber mütevazı bir hayat sürmektedir. Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz, mutlu bir çocuktur. Fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden, Deniz’in bir yanı hep eksiktir. Hakan ile Zeynep ise, Hakan teknesinde kaptanlık yaparken tanışmış ve birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Kalplerinin sesini dinleyen aşıklar, Zeynep’in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Fakat hayat onları bir şekilde ayırmıştır. Aradan yıllar geçmiş, Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisi sırasında bir kasabada Deniz’le karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir fırtınanın içinde bulacaktır.

 

emre-kızılırmak-bir-deniz-hikayesi-dizisi‘Kara Para Aşk’ dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Emre Kızılırmak,bu kezde yapımcılığını ‘Erler Film’in yaptığı yönetmenliğini ise Aydın Bulut’un üstlendiği ‘Bir Deniz Hikayesi’ adlı dizi film ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Çekimlerine İstanbul’da başlanılan ve ilerleyen günlerde Marmaris Bozburun’da devam edilecek olan projede Kızılırmak, eşinden ayrı olan ve tüm yaşamını çocuğunun mutluluğuna adamış, hayatı denizlerde geçen bir yat kaptanını canlandırıyor.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım                                 : Erler Film
Yapımcı                              : Türker İnanoğlu
Genel Koordinatör              : Yılmaz Ekmekçi
Uygulayıcı Yapımcı             : Cesur Koçak
Yönetmen                            : Aydın Bulut
Senaryo                               : Aylin Süer
Görüntü Yönetmeni             : Durmuş Sorkut
Sanat Yönetmeni                 : Mayıs Sanat
Oyuncular                            : Begüm Birgören (Zeynep), Emre Kızılırmak (Hakan), Emir Berke Zincidi (Deniz), Ozan Çobanoğlu (Ahmet), Başak Parlak (Reyhan), Simay Tuna Küçük (Mahide), Cevdet Arıcılar (Aslan Bey), Caner Kurtaran (Semih), Nihal Koldaş (Sıdıka), Beste Vural (Azra), Duygu Boztepe (Sude), Merve Kızıl (Hale) Mehmet Şahin (Musa), Tuba Kantoğlu (Müdire)Bir-Deniz-Hikayesi-dizisi-Kanal-D

Begüm Birgören ve Emir Berke Zincidi ile birlikte kamera karşısına geçen Kızılırmak, ‘Çok güzel ve bir o kadar da keyifli bir hikaye. Gerçek yaşamımda olduğu gibi bu hikayede de deniz ve su sporlarıyla iç içe olmak büyük bir keyif. Bozburun’daki sahnelerde derin sulara dalış yapma şansım olacak. Buda bana büyük heyecan veriyor’ dedi.

Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Küçük Ağa dizisi ile tanıdığımız Emir Berke Zincidi,yeni sezonda ekrana gelecek olan Bir Deniz Hikayesi dizisinde başrolde yer alacak.Eylül ayında ekrana gelmesi beklenen dizi ilgili bilgiler çok yakında açıklanacaktır.

Bir Deniz Hikayesi dizisi nerede çekiliyor ve fragmanı çok yakında açıklanacaktır.

Kanal D’de Eylül ayında bu dizileri izleyebileceğiz;

Yaz’ın Öyküsü – D Productions

Güneşin Kızları – Süreç Film

Kalbim Ege’de Kaldı – Limon Film

Düş Tarlası – D Productions

Kısmet – Acil Prodüksiyon

Halit Ergenç’in dizisi – Q3 Medya

Bir Deniz Hikayesi – Erler Film

Yerli Jane the Virgin – Medyapım ve Kare Ajans

Umut Rüzgarları – ANS

Seni Kimler Aldı – Kezban – Pastel Film

You must be logged in to post a comment Login