Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun aşkı!

Bir dizi aşkı daha!

04 Eylül 2016 Pazar, 02:14

“Familya” dizisi daha yayınlanmaya başlamadan yeni bir aşka vesile oldu. Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun aşk yaşıyor

Çekimleri Ayvalık’ta başlayan dizide iki aşığı canlandıran Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil rollerine çabuk ısındı. İkili arasındaki arkadaşlık kısa sürede aşka dönüştü.

familya dizisi

USTA OYUNCULAR FAMİLYA DİZİSİNDE

Çekimleri 25 Temmuz’da başlayan dizi güçlü ve geniş kadrosuyla dikkat çekiyor. Sıcak aile dizisi olarak ekranlara “Familya”nın kadrosunda; Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil, Güven Kıraç, Zeynep Kankonde, Caner Özyurtlu,  Sezer Avcı, Bülent Emrah Parlak ve Berat Efe Parlar gibi önemli isimler rol alıyor.

25 Temmuz’da çekimlerine başlayan “Familya” dizisinin yayın tarihi belli oldu. Çekimleri halen devam eden dizi yeni sezona ayağının tozuyla giriş yapmak istiyor. Bir zamanlar ekranların popüler dizisi haline gelen Süper Baba tarzında olacağı aile dizisi hazırlıklarını sürdürüyor.

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen “Familya” eylül ayından itibaren Fox TV ekranlarında olacak.

FOX’un yeni ve iddialı dizisi Familya’ya yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Can Yücel’in, senaristliğini Uğraş Güneş’in yaptığı,  başrollerinde ise Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil, Güven Kıraç, Zeynep Kankonde, Caner Özyurtlu, Sezer Avcı, Bülent Emrah Parlak ve Berat Efe Parlar’ın yer aldığı diziye son olarak ‘Göç Zamanı’ dizisinde izlediğimiz Cansu Tosun dahil oldu.

Cansu Tosun dizi hakkında, ”Harika bir ekip var. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu genç yaşımda usta oyuncularla bir araya gelmek herkese nasip olmaz. Umarım seyirci tarafından da beğenilir ve uzun soluklu bir proje olur” şeklinde konuştu.

FAMİLYA DİZİSİNE 4 YENİ OYUNCU

Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, başrollerini ise Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Zeynep Kankonde, Caner Özyurtlu ve Berat Efe Parlar’ın paylaştığı yapıma karı-koca olarak kameralar karşısına geçecek olan  Sezer Avcı ve Bülent Emrah Parlak’ın yanı sıra son olarak ‘Beni Böyle Sev’de rol alan deneyimli oyuncu Güven Kıraç ve ‘Ulan İstanbul’ ile tanınan Erkan Kolçak Köstendil de dahil oldu.

ŞÜKRAN OVALI, FAMİLYA DİZİSİNDE

Başrollerinde Uğur Yücel ve Berat Efe Parlar’ın yer alacağı; yapımcılığını TMC’nin, senaristliğini Uğraş Güneş’in, yönetmenliğini ise Can Yücel’in üstlendiği iddialı aile komedisi Familya dizisinin kadrosuna ünlü bir oyuncu daha katıldı.

Geçen sezon Paramparça dizisine psikiyatr Ayşe rolüyle katılan ve sezon finalinde ölerek diziden ayrılan Şükran Ovalı, Uğur Yücel’in yeni dizisi Familya’da rol alacak. Çekimlerine Temmuz ayında İzmir’de başlanacak olan Familya dizisinde Şükran Ovalı, Uğur Yücel’le birlikte başrolde olacak.

Reyting canavarı Sina Koloğlu, Familya dizisi hakkında yeni bilgileri yazdı:

Uğur Yücel Familya dizisinde hangi rolde?

‘Familya’ dizisinin hikayesi 2002 yılında Dünya Kupası’daki Türkiye – Senegal maçında İlhan Mansız’ın attığı golle başlıyor. Herkes büyük bir sevinç yaşarken, hikayede yer alan aile, en acı anını yaşıyor ve dağılıyor. Yücel bu olaydan 14 yıl sonra aileyi yeniden toparlamak için uğraş veren bir baba rolünde. Uğur Yücel dizide ailenin babası iki kızı ve iki erkek çocuğu var.

Torun rolü kime?

Uğur Yücel’in torunu rolünde yıldızı parlayan bir küçük oyuncu var; Berat Efe Parlar. ‘İftarlık Gazoz’daki oyunculuğuyla büyük beğeni alan Parlar’ın bu dizideki performansı merakla bekleniyor.

You must be logged in to post a comment Login