Bir İçeri Bir Dışarı yarışması Show TV’de başlıyor

Show TV’den yeni yarışma Bir İçeri Bir Dışarı

08 Haziran 2015 Pazartesi, 14:09

Show TV’den yepyeni bir yarışma programı daha!

“Bir İçeri Bir Dışarı”, yakında Show TV’de başlıyor. Show TV’nin, eğlenceli ve bol para ödüllü yeni yarışma programı “Bir İçeri Bir Dışarı” yakında başlıyor.

“Bir İçeri Bir Dışarı” en kolay para kazandıran yarışma programı olacak!
“Bir İçeri Bir Dışarı”da, yarışmacıların kazanmak için ihtiyaçları olan tek şey; iyi şans ve kuvvetli bir altıncı his! Daha önceki yarışmaların hiçbirinde para kazanmak bu kadar kolay olmamıştı!

Kurallar çok basit!
“Bir İçeri Bir Dışarı”nın kuralları çok basit! 14 çantada gizlenmiş 14 seçenek var. Seçenekler farklı meblağlarda para, iflas, kasadaki parayı eksiltecek bölenler ve artıracak çarpanlardan oluşuyor.
Yarışmacının hedefi, yarışmadan kazanabileceği en yüksek meblağda parayı “içeri” diyerek kasasına toplamak ve negatif seçenekleri “dışarı” diyerek oyundan atmak.
Kurallar basit ama bazen de acımasız! Oyunun herhangi bir yerinde “iflas” çantasını “İçeri” alan yarışmacı için her şey sona eriyor. Ama o çantayı oyunun herhangi bir yerinde dışarı atarsa da para ödülü kazanmayı garantiliyor!

Paranın tamamını kazanıyor!
“Bir İçeri Bir Dışarı”da yarışmacılar 14 çantanın tümünü açtırdıktan sonra kasasında biriken paranın tamamını kazanıyor.
Çok yakında Show TV’de başlayacak “Bir İçeri Bir Dışarı”, izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday!

You must be logged in to post a comment Login