baby sensory

Kanal D’den Bodrum Masalı için flaş karar

Bodrum Masalı dizisinde sürpriz gelişme

22 Ekim 2016 Cumartesi, 01:41

Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı artık yeni gününde ekranlarda olacak.

Kanal D’nin  iddialı dizisi Bodrum Masalı’nın günü değişti. Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in, senaristliğini Başar Başaran ve Emre Özdür’ün yaptığı dizinin başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe ve Toprak Sağlam yer alıyor.

Daha önce Perşembe akşamları ekrana gelen Bodrum Masalı dizisi artık yeni gününde Pazar akşamları ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümü ise 30 Ekim Pazar akşamı 20.00’da Kanal D’de olacak.

BODRUM MASALI 10. BÖLÜM FRAGMANI

Alara babasına yumruk atan Ateş’i terk eder. Cahit çok hınçlanmıştır, intikam için harekete geçer. Evren ve Gözde bu yeni durumu kendi satış planları için kullanmaya çalışırken, Gönenç de onların birbirlerini uzun süredir tanıdıklarını gösteren bazı bilgilere ulaşır, ikisinin sırrına adım adım yaklaşmaktadır.  Su, ABD’de okuma imkanını annesine anlatır ama Cenk’le beraber gideceğinden bahsetmez. Su’nun gidiş hazırlıkları Kelebek’i üzerken, İpek de gitgide Kelebek’e tutulmaya başlamıştır. Otele ve plaja olanlar yüzünden kendisini sorumlu hisseden Ateş, bu durumu düzeltmek için Faryalı’yla konuşur… Tehlikeli bir maceraya atılmak üzeredir.

You must be logged in to post a comment Login