Boxun Yıldızları bitti mi? tv8’de Boxun Yıldızları neden yok?

tv8 ekranlarında yayınlanan Boxun Yıldızları Cuma akşamı neden yayınlanmıyor? Boxun Yıldızları bitti mi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak işte detaylar… Boxun Yıldızları 17 Kasım Cuma akşamı neden yok?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan ünlülerin ringe çıktığı Boxun Yıldızları yarışması ekrana veda etti. tv8’de Cuma akşamları canlı olarak yayınlanan Boxun Yıldızları, yayın akışından çıkartıldı. TV8’de 17 Kasım Cuma akşamı Boxun Yıldızları yerine O Ses Türkiye’nin yeni bölümü ekrana gelecek.

TV8 ekranlarında 27 Ekim Cuma akşamı canlı olarak yayınlanmaya başlayan Boxun Yıldızları, 3 haftalık yayının ardından ekrana erken veda etti. Boxun Yıldızları’nın iddialı isimlerinden Çılgın Sedat ve şarkıcı Doğuş, antremanlar sırasında sakatlanarak yarışmadan ayrılmak zorunda kalmışlardı. Yıldız yarışmacıların sakatlıklar nedeniyle erken vedası ve reytinglerdeki kötü sonuçlar programın da sonu oldu. Ünlülerin box yaptığı program reytinglerde bir türlü istenen başarıya ulaşamamış, son bölümüyle 47. sırada yer almıştı.

Programın yerine ise ”O Ses Türkiye” yayınlanacak. Program yeni bölümleriyle artık haftanın üç günü, cuma-cumartesi ve pazar günleri 20.00’de TV8’de izleyiciyle buluşacak.

Boxun Yıldızları’nda Bülent Çetinaslan, Fulya Keskin, Şenol İpek, Aycan Demirci, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Sami Lavi, Asena, Baki Mercimek, Ayşıl Özaslan, Ramazan Kalyoncu ve Doğuş ringe çıkıyordu. Eski Survivor şampiyonu ve boksçu Adem Kılıççı ile dövüş sporlarının efsane spikeri Bilgehan Demir programda yorumculuk yapacak. Dilara Gönder ise Boxun Yıldızları’nın sunuculuğunu yapıyordu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Boxun Yıldızları bitti mi? tv8’de Boxun Yıldızları neden yok?

x