baby sensory

Bu da teknede Survivor!

Yeni yarışmada 7 kız, 7 erkek yarışmacı lüks bir teknede yaşayacak ve büyük ödül için amansız bir mücadeleye girecekler.

06 Haziran 2014 Cuma, 03:15

Kanal D ekranlarında, yakında başlayacak olan “Alabora” isimli yeni yarışmada bir teknede yaşayan kız erkek 15 yarışmacı büyük ödül için mücadele edecek.

Alabora’da neler olacak?
“Alabora”da, 7’si kız, 7’si erkek 14 yarışmacı, lüks bir teknede ve Türkiye’nin en güzel koylarında,13 hafta boyunca maceraya yelken açacak, yarışmacılar, kıyasıya bir rekabetle, büyük ödülün sahibi olabilmek için yarışacaklar.

Her iki grup, hafta boyunca denizde ve kumsalda çeşitli oyunlarla birbirlerine karşı amansız bir mücadele verecekler. Kazananların para ödülü, kaybedenlerin ceza alacakları bu mücadelelerde sadece güç değil, akıl, beceri ve şans faktörü de ön plana çıkacak.

Ege koylarında görsel şölen!
Bodrum başta olmak üzere, Ege’nin en güzel koylarında, sahillerinde ve plajlarında geçecek 13 haftalık macerada, Kanal D izleyicileri de hem yeni hayatlarla tanışıp, büyük heyecanlar yaşayacaklar, hem de müthiş bir görsel şölene tanıklık edecekler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...