Bu Sayılmaz dizisi bitti mi final ne zaman?

Fox TV’nin yeni dizisi Bu Sayılmaz neden bitti final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Fox TV’nin geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlayan, farklı formatı ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken komedi dizisi Bu Sayılmaz erken final yaparak ekrana veda ediyor.

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği; başrollerini Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ, Nergis Öztürk, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz, Derya Şensoy, Bülent Çolak, Ruhsar Gültekin ve Hakkı Ergök’ün paylaştığı Bu Sayılmaz, 4. bölümüyle son defa ekranlarda olacak.

Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ’ın başrolünde yer aldığı Bu Sayılmaz, geride kalan ilk üç bölümünde reytinglerde beklentileri karşılayamadı. 9 Ağustos’ta yayınlanan ilk bölümü Total’de 1.92 reytingle 10, AB’de 2.53 reytingle 4. olmuştu. Bu Sayılmaz’ın 16 Ağustos’ta yayınlanan 2’nci bölümü ise; Total’de 1.41 reytingle 20, AB’de 1.15 reytingle 30., önceki akşam yayınlanan bölümü ise Total’de 1.29 reytingle 20., AB’de ise 1.15 reytingle 27. olabilmişti.

Kanal yönetimi önceki akşam 3.bölümüyle ekranlara gelen dizinin yayın saatini 22.30 olarak değiştirmişti. İlk üç bölümde gelen düşük reytinglerin ardından kanal, dizinin 4.bölümüyle erken final yapmasına karar verdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bu Sayılmaz dizisi bitti mi final ne zaman?

x