Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? Kerem Bürsin’in Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi hakkında tüm haberler…

İŞTE 2017’DE BAŞLAYACAK EN İDDİALI 14 YERLİ DİZİ

ATV’nin iddialı dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek, 4 Ocak Çarşamba akşamı 20.00’de başlıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı’nın oturduğu, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı; başrollerini ise Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Nilperi Şahinkaya, Defne Kayalar ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin paylaştığı yapım bu akşam seyirci karşısına çıkacak.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 1. BÖLÜM KONUSU
Kerem Bürsin dizide İstanbul’u terketmek zorunda kaldığı çocukluk günlerinin ardından hayatı yük gemilerinde geçen, kendini çok iyi yetiştirmiş, beş dil bilen ve boksa meraklı bir karakter olan Ali Smith’i canlandıracak. Son bir yıldır rolüne hazırlanmak için boks antrenmanlarına devam eden Bürsin, profesyonel boksörleri aratmayacak performansıyla şaşırtacak.

Dizinin ilk bölümünde Şili’den hareket eden yük gemisi Ali’yi yıllar sonra İstanbul’a geri getirecek. Ali, uzak durduğu bu şehre ayak bastığı ilk gün hayatının aşkı Derin ve geçmişinin sırlarıyla tanışacak. Dizide babasının engellemesine rağmen dans tutkusunun peşini bırakmayan Derin karakterine Leyla Lidya Tuğutlu hayat veriyor. Yayınlanan tanıtımda dans performansıyla büyük merak uyandıran Leyla Lydia Tuğutlu, rolü için 2 aya yakın süredir dans dersleri alıyor.Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin en önemli karakterlerinden biri olan eski boks şampiyonu Şahin Vargı karakterini ise başarılı oyuncu Gürkan Uygun canlandırıyor.

Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla merakla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümüyle *4 Ocak Çarşamba* günü saat 20:00’da ATV’de ekrana gelecek.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş,  Defne Kayalar, Nilperi Şahinkaya, Ali Yörenç, Burak Tamdoğan, Seda Akman, Berrak Kuş, Bengü Ergin Balta, Hakan Çimenser, Serkan Börekyemez, Hazal Benli, Cemre Öktem, Emir Özyakışır, Selim Türkoğlu ve Barış Akkoyun yer alıyor.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK DİZİSİNİN TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI

Başrollerini Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un paylaştıkları ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in ilk tanıtımı yayınlandı.

Dizide Kerem Bürsin, yük gemilerinde çalışan ve dövüş sporlarıyla ilgilenen Ali Smith karakterine hayat verirken, Tuğutlu da babasının engeline rağmen dans tutkusunun peşini bırakmayan Derin karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek; 5 yaşındayken annesi, babası tarafından gözlerinin önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin 20’li yaşlarda İstanbul’a mecburi gelişi sonrası, geçmişini ve sürpriz bir aşkı bulmasını anlatıyor.

BOKSÖR ALİ SMITH KARŞINIZDA!

Yük gemilerinde çalışan ve dövüş sporlarıyla ilgilenen Ali Smith karakterine hayat veren Kerem Bürsin rolüne hazırlanmak için uzun zamandır ringlerde ter döküyör. Burak Uğur’la antrenman yapan oyuncu, son bir yıldır canlandıracağı karakter için oldukça yoğun bir tempoda çalışıyor. Bürsin, aldığı eğitimle profesyonel bir boksörü aratmayacak seviyede boks yapabiliyor.

DANSÇI DERİN!
İstanbul’un önde gelen varlıklı ailelerinden Mirkelamoğulları’nın  kızı Derin karakterini canlandıran Leyla Lidya Tuğutlu’nun tanıtımda ekrana gelen büyüleyici dansı çok beğenildi. Tuğutlu dizide, babasının engeline rağmen dans tutkusunun peşini bırakmayan Derin karakteriyle izleyiciyle buluşacak. Tuğutlu, Derin’in dansçı kimliği için yaklaşık bir buçuk ay önce başladığı dans derlerine devam ediyor.

Çok yakında ATV’de yayınlanacak olan Bu Şehir Arkandan Gelecek’in oyuncu kadrosunda ayrıca Osman Alkaş, Defne Kayalar, Burak Tamdoğan, Ali Yörenç yer alıyor.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK TANITIM FRAGMANI

Başrollerinde Kerem Bursin, Leyla LydiaTuğutlu ve Gürkan Uygun’un yer aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Ay Yapım’ın yeni dizisinin senaryosunu birçok başarılı dizinin mimarı Ece Yörenç kaleme alıyor. Dizinin yönetmeni ise son olarak Poyraz Karayel’i yöneten Çağrı Lostuvalı.

Küçük yaşta annesi gözlerinin önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin (Kerem Bürsin) yıllar sonra İstanbul’a zorunlu gelişiyle başlayan hikaye, seyirciyi ekrana kilitleyecek. Ali’nin Derin’le (Leyla Lydia Tuğutlu) yaşayacağı tutkulu aşk ise soluksuz izlenecek. Ali’nin babası olduğunu bilmediği Şahin Vargı (Gürkan Uygun) ile karşılaşması da duygusal anlara sahne olacak. Ay Yapım’ın projesi olan dizinin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı üstleniyor.

İstanbul’da geçmişinin acı dolu hatıralarının canlanmasından korkarken hayatının aşkı Derin’le tanışan Ali’nin hikayesi daha ilk tanıtımıyla iddiasını ortaya koydu.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK DİZİSİ KONUSU

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek, 4 yaşındayken annesi gözlerinin önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin 20’li yaşlarda İstanbul’a mecburi gelişi sonrası, geçmişini ve sürpriz bir aşkı bulmasını anlatıyor.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek, 4 yaşındayken annesi gözlerinin önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin 20’li yaşlarda İstanbul’a mecburi gelişi sonrası, geçmişini ve sürpriz bir aşkı bulmasını anlatıyor.bu-sehir-arkandan-gelecek-f

Bu Şehir Arkandan Gelecek ; Şili’den hareket eden bir yük gemisinde çalışan Ali’nin (Kerem Bursin) çocuk yaşlarında veda etmek zorunda kaldığı İstanbul’a uzun yıllar sonra geri dönüşünü konu alıyor. Ali İstanbul’a istemeden de olsa ayak bastığı ilk günde, hayatının önemli bir dönüm noktasında olan Pelin ile tanışacak.bu-sehir-arkandan-gelecek-d

Yakında ekranlarda olacak “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinin ilk set günü İstiklal Caddesi’nde kuruldu. Dizinin ilk set gününde Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu tramvayda eğlenceli anlar yaşadı. İkilinin kamera karşısındaki uyumu dikkat çekti.

bu-sehir-arkandan-gelecek-f

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Etkileyici konusuyla dikkat çeken dizinin senaryosu ise şöyle:
“Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Kerem Bürsin 24 yaşında, 5 dil bilen, gemicilik eğitimi almış, profesyonel olarak dövüşen, Şili vatandaşı ‘Ally Simiht’ yani gemici ‘Ali Simiht’ rolüne hayat verecek. Dizi açık denizde bir kuru yük gemisinde ‘Ali’nin dövüş sahnesiyle açılacak. Ali, küçük yaştan beri bakımını üstlendiği için ‘Anne’ diye hitap ettiği geminin aşçısı ‘Rauf’un desteğiyle bahis üzerine dövüşerek para kazanmakta ve ek gelir sağlamaktadır.kerem-bürsin-boks
Ali ve çalıştığı geminin tayfası büyük holding patronu Metin Mirkelamoğlu için taşıdıkları yükü belirtilen günde İstanbul’daki limana ulaştırmaya çalışmaktadırlar. Geminin aşçısı Rauf, İstanbul’da bir kayıkta bulup sahip çıktığı Ali’yi 20 yıl sonra İstanbul’a getirdiği için heyecanlıdır. Ancak Ali için durum tam tersidir. İstanbul demek onun için kabus demektir. Annesi Emine, o 4 daha yaşındayken babası sandığı Mithat Mirkelamoğlu tarafından tam da deniz yoluyla kaçmaya hazırlanırken defalarca kurşun sıkılarak öldürülmüştür.

Annesi öldürülmeden onu kayığa sakladığı için Ali kurtulmuş ama annesinin acımasızca babası tarafından öldürüldüğü anı izlemiş ve bu büyük travmayı hafızasından hiç silememiştir. Annesinden geriye sadece bir fotoğraf kalmıştır. Ona bakarak tam 20 yıl geçirmiştir. Şimdi ise annesi Emine’nin öldüğü şehre yani İstanbul’a dönüyordur. Limanda yükü Mirkelamoğlu Holding’e teslim edecekleri sürede yani 1 gün boyunca gemiden hiç ayrılmamayı planlar. Çünkü İstanbul’a küskündür. Belki de annesinin öldüğü limana gideceklerini düşünerek şehre adım dahi atmak istemez. Onu yıllardır koruyan,  büyüten geminin aşçısı Rauf’un ise Ali’yle ilgili bambaşka planları vardır.  kerem-bursin-bu-sehir-arkandan-gelecek

Ali’nin İstanbul’a geldiklerinde gemiden ayrılmama planı tam tersi işler. Korktuğu başına gelir. İstanbul’un tam da göbeğine düşer ve bir gün içinde başına gelmedik olay kalmaz. Hayatının kadınıyla tanışır, gerçek babası yani olimpiyat şampiyonu Şahin Vargı ile haberi dahi olmadan tanışır. Aslında annesinin azmettirici olan adamın yani Metin Mirkelamoğlu’nun tam yakınındadır.

Olayların fitilini ise gemideki yükün sahibi olan Metin Mirkelamoğlu’nun kızı Pelin ateşler. Pelin Mirkelamoğlu, babasının genç ve karizmatik ortağı Yiğit Bursalı ile bir hafta sonra evlenmeye hazırlanıyordur. Gelinlik, organizasyon, davetliler her şey hazırdır. Ancak ailesinin isteğiyle işletme okusa da çok iyi bir dansçı olan Pelin, 23 yaşında bu evliliği yapmak istememekte ve babasının inadına önemli bir dans müsabakasına katılmaya hazırlanmaktadır. Ta ki babasının nüfuzunu kullanarak adını o yarışmadan çıkardığını öğrenene kadar…

leyla-lydya-tugutlu

Ay Yapım’ın “Bu Şehir Arkandan Gelecek” adlı yeni projesinde Kerem Bursin’in partneri değişti. Ay Yapım tarafından Saadet Işıl Aksoy’un dizide rol alacağı açıklanmış ancak daha sonra Aksoy’un yurtdışındaki projelerinden dolayı anlaşmanın iptal edildiği duyurulmuştu.

Saadet Işıl Aksoy, Kerem Bürsin’in de rol aldığı ve çekimleri geçen günlerde başlayan “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinin kadrosundan ayrılmış, Kerem Bürsin’in yeni partnerinin kim olacağı ise merak konusu olmuştu. Yeni dizisinde Ali Simith adlı bir boksörü canlandıran Kerem Bürsin’in büyük aşk yaşayacağı Pelin karakteri için sürpriz bir isimle el sıkışıldığı öğrenildi.

“Bu Şehir Arkandan  Gelecek” dizisinde Kerem Bürsin’in yeni partneri, başrolünü oynadığı Tatlı İntikam dizisi 30. Bölümde final yapan Leyla Lydya Tuğutlu oldu. Leyla Lydya Tuğutlu daha önce de Engin Günaydın’la birlikte İçimdeki Ses filminde rol almıştı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek ; Şili’den hareket eden bir yük gemisinde çalışan Ali’nin (Kerem Bursin) çocuk yaşlarında veda etmek zorunda kaldığı İstanbul’a uzun yıllar sonra geri dönüşünü konu alıyor. Ali İstanbul’a istemeden de olsa ayak bastığı ilk günde, hayatının önemli bir dönüm noktasında olan Pelin ile tanışacak.

Hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam eden dizinin kadrosunda ayrıca Gürkan Uygun ve Osman Alkaş yer alıyor…

BU ŞEHİR ARKANDA GELECEK DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kerem Bursin ve Gürkan Uygun’un başrollerini paylaşacağı Ay yapım’ın hazırlık aşamasında olan dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek ekranlara gelmeden hangi kanalda yayınlanacağı kafalarda soru işareti oluşturdu.

Kerem Bursin’le çalişan FamilyAjans geçtiğimiz aylarda dizinin StarTv‘de yayınlanacağını bir görsel ile Kerem Bursin hayranlarına duyurmuştu.

Ay yapım’ın başlamadan Mipcom’da satişiyla ilgili haberlerde ise kanalın Star Tv olmadiği ortaya cıktı. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin MIPCOM etkinliği sırasınsa kanalının atv oldugu basına yansıyan bir başka bilgi oldu.kerem-bursin

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK DİZİSİ KADIN BAŞROL ARIYOR?

Kerem Bürsin’in yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek için kadın başrol oyuncusu arayışı sürüyor. Yeni dizisi için uzun süredir spor salonlarında boks eğitimi alarak çalışmalarını sürdüren Kerem Bürsin, önceki akşam sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın Nejat İşler’le başrollerini paylaştığı “İkimizin Yerine” filminin galasına katıldı.Gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncu, yakında başlayacak yeni dizisi hakkında konuştu.
Dizide kendisin partnerlik edecek kadın başrolün henüz belli olmadığını belirten Bürsin, bir senedir bu role hazırlandığını ve artık bir an önce çekimlere başlamak için heyecanlandığını söyledi.  Dizide bir boksörü canlandıracak olan rolü için uzun zamandır boks dersleri alıyor. Oyuncu, boks antrenmanları için “Birkaç maç yaptım. Güzel yumruklar yedim ama böyle öğreniyorsunuz” dedi.kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecek-boks

Yeni dizisi ‘Bu Şehir Arkadan Gelecek’te bir boksörü canlandıracak olan Kerem Bürsin spor salonundan çıkmıyor.

ÇALIŞMALARINI 3 KATINA ÇIKARDI
Önümüzdeki günlerde ekrana gelecek dizinin yönetmeni, ilk dövüş sahnesi için Kerem Bürsin’den iyice kaslarını şişirmesini istedi. Zaten düzenli spor yapan Kerem Bürsin de çalışmalarını 3 katına çıkardı.

FOTOĞRAFINI GÖRENLER ŞAŞIP KALIYOR
Günde 6 saat boks ve cross-fit yapan ünlü oyuncunun fotoğrafını görenler ‘Kerem sana ne olmuş, vücudun harika’ yorumlarında bulundu.kerem-bursin-boks

kerem-bursin-bu-sehir-arkandan-gelecek-dizi

kerem-bürsin-boks-dizi

BU ŞEHİR ARKANDA DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Ay Yapım’ın yeni sezondaki yeni dizilerinden olan ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ dizisine Gürkan Uygun da dahil oldu.

Başrolünde genç oyuncu Kerem Bürsin’in yer aldığı dizinin belli olan diğer oyuncusu ise son olarak Kehribar dizisinde izlediğimiz usta oyuncu Gürkan Uygun oldu.

Usta oyuncu, dizide Kerem Bürsin’in babasını canlandıracak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek, yakında izleyicisiyle buluşacak.

gürkan uygun deliormanlı

BU ŞEHİR ARKANDA GELECEK DİZİSİNİN KONUSU BELLİ OLDU

Kerem Bürsin‘in yeni sezonda Ay Yapım imzasıyla ekrana gelecek olan yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek‘in konusu belli oldu.

Kerem Bürsin’in, geçen yıl önce D Production, daha sonra başarılı televizyoncu Pelin Diştaş Yaşaroğlu’nun transferinin ardından Ay Yapım’a geçen yeni dizisinin adı ve hikayesi nasıl?  Uçankuş’ta yer alan habere göre; yakışıklı oyuncunun yeni dizisinin adı: Bu Şehir Arkandan Gelecek…kerem bursin 13

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi

x