Bu Şehir Arkandan Gelecek final şarkısı Zorlu Bi Yıl Evren Penez

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin final bölümü için, rap şarkıcısı Evren Penez’in ‘Zorlu Bi Yol’ şarkısı eşliğinde özel bir veda klibi hazırlandı. İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin final bölüm şarkısı ve klibi

Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’, duygu yüklü ve heyecan dolu final bölümüyle ekranlara veda ediyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in final bölümü 14 Haziran Çarşamba akşamı 21.00’de ATV’de..

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK’E SÜRPRİZ VEDA ŞARKISI! 
Ali ve Derin’in hikâyesi, tam 20 hafta önce Ali’nin içinde olduğu geminin İstanbul sahillerine demirlemesiyle başladı. Rap şarkıcısı Evren Penez, diziye özel olarak hazırladığı sürpriz şarkısı ‘Zorlu Bi’Yol’ ile izleyicileri bu unutulmaz hikâyenin başladığı ana ve Ali ile Derin’in aşkları için mücadele ederken geçtikleri o zorlu yola götürüyor.

İşte, Evren Penez’in ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ için hazırladığı şarkı:

Bu Şehir Arkandan Gelecek’in final bölümünde, düğün gününde kendini annesine siper ederken babası tarafından vurulan Derin, Ali ve bebekleriyle birlikte hayallerindeki aileye kavuşabilecek mi sorusunun cevabı merakla beklenecek.

Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’te Yedi Tepe üzerine kurulu büyülü şehir İstanbul’da kaderleri kesişen Ali ve Derin’in masalsı aşk hikâyesi sona eriyor. Dizinin ekranlara gelecek unutulmaz final bölümünde Derin ve bebeği, yaşam mücadelesi verecek. Onu bu şehre bağlayan, âşık olduğu kadını kaybetme tehlikesi yaşayan Ali, hayatının en zor anlarını yaşayacak. Derin’le birlikte birçok fırtınaya göğüs geren Ali’nin gözyaşları, ekran başındakileri derinden etkileyecek. Ali ve Derin’in aşk hikâyesi nasıl sonlanacak sorusunun cevabı büyük bir merakla beklenecek.

ALİ, BU SEFER İNTİKAM ALMAYA KARARLI!
Düğün gününde Belgin’le arasındaki hesabı tamamen kapatmak isterken, kızı Derin’in annesine siper olmasıyla onu vuran Tekin, vicdan azabı içinde kaçmaya çalışırken beklemediği bir anda karşısında Ali’yi bulacak. Annesini yıllar önce ondan alan Tekin’den intikam almaya kararlı olan Ali, her şeyin başladığı noktada Tekin’i bulacak. Limanda, kaçmak üzereyken Tekin’i tuzağa düşüren Ali, ondan yılların hesabını soracak. Ali ve Tekin arasındaki yüzleşme, taşları yerinden oynatacak.

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in unutulmaz final bölümü 14 Haziran Çarşamba saat 21:00’da Atv’de ekranlara gelecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bu Şehir Arkandan Gelecek final şarkısı Zorlu Bi Yıl Evren Penez

x