e
sv

Bu Tarz Benim’de Bülent Ersoy jüri üyelerini tanıyamadı!

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim’in eleme gecesine konuk jüri olarak katılan Bülent Ersoy, jüri üyesi olan Hürriyet köşe yazarı Sibel Arna ve model Umut Eker’i tanımadı.

Bu Tarz Benim Show TV’deki yeni sezonu dün akşam ilk eleme gecesini gerçekleştirdi. Eleme gecelerine jüri olarak katılan Bülent Ersoy ile konuk jüri Serdar Ortaç da eleme gecesinde yer aldı. Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, yarışmanın 2 jüri üyesi Umut Eker ve Hürriyet gazetesi yazarı Sibel Arna’yı tanımadığını söyledi.

SHOW TV’DEKİ BU TARZ BENİM’E KİM VEDA ETTİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

“SİZ SİBELMİŞSİNİZ”
Bülent Ersoy açılışta, Cemil İpekçi’ye övgüler yağdırırken, jüri üyesi Sibel Arna’ya dönerek, “Hanımefendi bağışlasın tanımıyorum, kim bu kız” dedi. Sibel Arna ise nezaketi elden bırakmadan “Ben Sibel efendim” demekle yetindi. Bülent Ersoy Umut Eker’i de tanımadığını söyledi. Jüri üyesi Sibel Arna, “Hanımefendi bağışlasın tanımıyorum, kim bu kız” diyen Bülent Ersoy’a bozularak “Ben Sibel efendim” demekle yetindi.

TV8’DEKİ BU TARZ BENİM’DE ELENEN İSİM BELLİ OLDU-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

bülent-ersoy-bu-tarz-benim

bu-tarzEkranların en çok izlenen yarışması Bu Tarz Benim, muhteşem jürisi ve birbirinden iddialı 13 yarışmacısıyla hafta içi her gün Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim’in izleyicileri büyüleyecek Eleme Gecesi ise, Cumartesi akşamına damgasını vurdu.

DİVA BÜLENT ERSOY ELEME GECESİ’NE DAMGASINI VURDU
Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği programın jüri kadrosunda;  Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. Programın muhteşem final gecelerinde, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy da jüri koltuğunda oturdu.

SERDAR ORTAÇ, KONUK JÜRİ KOLTUĞUNDA OTURDU
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta; birbirinden muhteşem şarkılarıyla Serdar Ortaç konuk jüri olarak izleyicilerin karşısına geçecek. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarıştı.

BU HAFTANIN KONSEPTİ: “EUROVİZYONDA TÜRKİYE”
Yarışmacılar bu hafta, “Eurovizyonda Türkiye” konseptiyle, birbirinden unutulmaz performansları canlandırarak jüriden geçer not almaya çalıştılar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bu Tarz Benim’de Bülent Ersoy jüri üyelerini tanıyamadı!

x