baby sensory

Burak Özçivit hakkında ilginç iddia

25 Haziran 2015 Perşembe, 09:46

Romanya’da ‘Bambi’ isimli müzik grubunun solisti Denisa Tanase, Türkiye’de geçirdiği tatil sonrasında Burak Özçivit hakkında önemli iddialarda bulundu.

Antena Stars Televizyonu’nda bir magazin programına katılan Denisa, Bambi grubunun diğer solisti olan kardeşi Raluca Tanase’yla Belek’e tatile gittiğini ve burada Türk oyuncu Burak Özçivit’le yakınlaştığını öne sürdü. Kısa bir süre önce dört yıldır evli olduğu doktor eşi Cornel Brotac’tan ayrılan Denica programda, “Türkiye’de geçirdiğim harika tatilde evlenme teklifi aldım” iddiasında bulundu.

Belek’te tüm dikkatleri üzerine çektiğini öne süren Denica, “Bence yüzüm evliliği ve çocuğu çağrıştırıyor. Çok garip ama evlenme teklifi aldım. Bana ‘Çocuk yapalım’ dedi. Onunla İstanbul’a taşınacağım. Çok eğlendik. Kendisi bir aktör” diye konuştu. Denisa, daha sonra da bu Türk aktörün Burak Özçivit olduğunu iddia etti. Romen basını program sonrasında habere geniş yer verdi. İnternet sitelerinde, “Muhteşem Yüzyıl’ın Valisi Denisa’ya evlenme teklif etti” yorumları yapıldı.

YOKSA BURAK DEĞİL BARIŞ MI?
Sosyal medyada geniş yankı uyandıran haberin ardından Özçivit hayranlarından ilginç mesajlar geldi. İddiaya göre söz konusu aktör Burak Özçivit değil ona çok benzeyen, bir dönem Bu Tarz Benim’e de katılan oyuncu Barış Egemen Göçmen. Özçivit’in hayranları Tanase’nin yanıldığını, Göçmen’i, Özçivit sandığını söylüyor.

İddialar netlik kazanmadı. Ancak Özçivit’in hayranları Göçmen ve Tanase’nin Belek’te çekilen, iki ismin de aynı otelde tatil yaptığını gösteren fotoğrafları paylaştı. (Milliyet)

You must be logged in to post a comment Login