baby sensory

Burak Özçivit ile Neslihan Atagül arasında kriz mi var?

Burak Özçivit’ten açıklama

02 Eylül 2016 Cuma, 12:09

Star TV ekranlarında geçtiğimiz sezona damga vuran Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın ikinci sezonu öncesi dizideki gibi gerçek hayatta da Burak Özçivit (Kemal) ile Neslihan Atagül (Nihan) arasında kriz mi yaşanıyor?

Kara Sevda dizisinin Kemal’i Burak Özçivit sevgilisi Fahriye Evcen, ile birlikte Arnavutköy Balıkçısı’ndan çıkarken görüntülendi.

31 yaşındaki oyuncu, Fahriye Evcen’i aldattığı iddialarından Kara Sevda dizisindeki başrol arkadaşı Neslihan Atagül ile aralarının bozuk olduğu yönündeki habere kadar birçok konuda açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde teknede bir kadına sarılırken görüntülenen Özçivit, o fotoğraflarla ilgili sorular cevap verdi. Burak Özçivit “Arkadaşlar, sosyal medya hesabımda da belirttim; o kişi benim kız kardeşim Burçun’du. Konu fazla uzadı” dedi.

Kara Sevda’nın 2. sezonunda Kemal ve Nihan’ın artık düşman mı olduğu merak edilirken, Burak Özçivit’e Neslihan Atagül’ün Kadir Doğulu ile olan düğüne gitmediği hatırlatıldı.

Özçivit, Neslihan Atagül ile aralarının bozuk olup olmadığı sorularına şu cevabı verdi: Hiç kimseyle sorunum yok. Bugüne kadar kimseyle ne kavgam, ne dargınlığım oldu. Bundan sonra da olmaz.

Geçtiğimiz sezona damga vuran Kara Sevda’nın ilk sezon final bölümünde; Nihan’ın hamile olduğunu öğrendikten sonra ikiz kardeşi Ozan’ın gizemli bir şekilde ölmesi ayrıca Kemal’in, Emir’i vurarak elini kana bulaması izleyenleri şoke etmişti. Kara Sevda’nın 2. sezon tanıtımında Kemal, Nihan ve Emir’in sular altında geçen sahneleri yeni bölümlerde hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağının sinyalini verdi.

Nihan’ın kardeşi Ozan’ın ölümünden Kemal’i sorumlu tutması yeni sezonda ikilinin düşman aşıklara mı dönüşeceği sorusunu akıllara getirdi.

Birçok soru işaretiyle ara veren dizinin ikinci sezonu büyük bir merakla bekleniyor. Kemal ve Nihan artık iki düşman mı?, Emir yaşıyor mu?, Kemal hapse mi girecek?, Ozan’ın ölümünden Kemal’i sorumlu tutan Nihan, hamile olduğunu ona söyleyecek mi? gibi soruların cevaplarını izleyenler büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.

You must be logged in to post a comment Login