Büşra Develi kimdir? Tatlı Küçük Yalancılar Selin rolü

07 Temmuz 2015 Salı, 02:01

Büşra Develi Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Selin rolünü canlandırıyor. 22 yaşında olan güzel oyuncu Büşra Develi kimdir daha yakından tanıyalım

Star TV’nin yeni yaz dizisi olan ve dünyaca ünlü Pretty Little Liars dizisinden uyarlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin başrol oyuncularından olan Büşra Develi Selin rolünü oynuyor. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu olan Büşra Develi daha önce herhangi bir dizide rol almadı. Büşra Develi’nin Selin rolü ilk televizyon dizisi deneyimi oldu. 10 Ekim 1993 İstanbul doğumlu olan Büşra Develi Terazi burcudur. 1,78 boyunda ve 54 kilo olan genç oyuncu, ilk bölümü ilgiyle izlenen dizideki rolüyle adından bundan sonra sıkça söz ettireceğe benziyor.

TATLI KÜÇÜK YALANCILA SELİN ROLÜ KİMDİR?

Açelya’nın en eski arkadaşı, sert mizaçlı, ciddi, çalışkan, zeki, gözü kara bir genç kız. Açelya’nın gidişinin ardından arkadaş grubunun lideri haline gelecek ve A.’yı ararken kendini en çok tehlikeye atan o olacaktır.büşra develi selin tatlı küçük yalancılar (3)

İşte Twitter’da Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle ilgili Büşra Develi hakkında yapılan yorumlardan bazıları

ಶೆಯ್ನೆಪ್ ‏@blluevelvet
siz buna büşra develi demişsiniz ama bu bildiğin juliette binochebüşra develi selin tatlı küçük yalancılar (6)
eda yıldırım ‏@edayildirim1
#TatlıKüçükYalancılar selin karakterini canlandıran büşra develi’yi juliette binoche’e benzeten bir ben miyim?

yetkili ‏@yetkilibirbirey
ben bu diziyi sevmeyecek gibiyim. kızlardan sadece selin’i yani büşra develi’yi sevdim. şükrü de bensu’yla partner falan. büşra develi selin tatlı küçük yalancılar (8)Aref ‏@oyesAref
Büşra Develi ne kadar da müthiş bi kız yaa ama dizi felaket

ŞekerPrensVeTuzKral ‏@TheBuyukustun
Büşra Develi(Selin) i çok beğendim şükrü özyıldız zaten almış başını koşuyo dizi şahane reytingi bol olsun #TatlıKüçükYalancılarbüşra develi selin tatlı küçük yalancılar (5)
Bensu Soral Fan ‏@kedivelisifan
Bensu dışında Büşra Develi ve Beste Kökdemir baya iyilerdi

Bir Garip Demetist  @aberilkoc
Bence dizide şimdilik kızlardan en iyi oynayan Selin karakterini canlandıran Büşra Develi. Şükrü Özyıldız efsane zaten, tartışılmaz bile.

Hüseyin @huseyintbb
Büşra Develi pek bi harika Cuk oturmuş resmen, oyunculuğunu da sevdim.

june ‏@__june___
An itibariyle Büşra Develi’ye (Selin)  bayıldığımı ilan etmek istiyorum

Sezer Akın ‏@Sezerdamon
Büşra Develi bildiğiniz yerli imalat ‘Juliette Binoche’
büşra develi selin tatlı küçük yalancılar (7)Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi, Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen Pretty Little Liars isimli diziden uyarlanıyor. Dizinin jenerik müziği de, Sertab Erener tarafından Tatlı Küçük Yalancılar için cover’landı. Dizide genç yıldızlar Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Büşra Develi başrolleri paylaşıyor. büşra develi selin tatlı küçük yalancılar (1)

Selin, Aslı, Hande ve Ebru, beraber film izlemek için Selinler’in göl kenarındaki yazlık evlerinde toplanırlar. Açelya’nın da aralarına katılmasıyla tamamlanan arkadaş grubu, neşe içinde bir akşam geçirir. O akşamın Açelya’yla geçirecekleri son akşam olduğunun henüz farkında değillerdir çünkü. Açelya, arkadaşları en derin uykularında iken, ardında tek bir iz bırakmadan ortadan kaybolur.büşra develi selin tatlı küçük yalancılar (4)Aradan geçen bir sene boyunca da Açelya’dan bir haber alınamaz. Onun yokluğunda, dört yakın arkadaş da birbirlerinden uzaklaşmıştır.  Her biri kendi hayatında bir takım değişiklikler yaparak, yaşadıkları travmanın  üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Okul açılmadan bir gün önce kızlar tuhaf mesajlar almaya başlarlar. “-A.” diye imzalanan ve gizli bir numaradan gönderilen bu mesajlar, kayıp arkadaşları Açelya’dan geliyor gibidir. Onun alaycı tavrıyla yazılmışlardır. Bu mesajlar, kızların Açelya’yla ilgili hem daha çok meraklanmalarına hem de arkadaşlarının bulunacağına dair umutlarının artmasına sebep olur. Oysa olaylar hiç akıllarına gelmeyen bir yönde gelişecektir.

You must be logged in to post a comment Login