baby sensory

Büyük Beden Tesettür Modası

14 Şubat 2020 Cuma, 09:50

Modaya uygun giyinmek ve modayı takip etmek herkes tarafından sevilen bir iştir. Büyük beden tesettür modası da modaya uygun giyinmek isteyen ancak bedeni biraz büyük olan kadınlar için ortaya çıkmış bir moda ürünüdür. Bu modayı takip ederek siz de modaya uygun olarak giyinebilirsiniz.

Tesettür Modası En Sevilen Desenler Nelerdir?

Büyük beden tesettür modası genellikle salaş olan kıyafetler ile yaratılan bir modadır. Bu modada daha çok düz ve kareli desenler popülerdir. Özellikle kareli eşarplar ve düz pantolon tarzı abiyelerin moda olduğu büyük boy tesettürde bu kombinler sıklıkla kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra yuvarlak desenli üst kısım giysileri ve desensiz ayakkabı da büyük boy tesettür modasında oldukça popüler olmuştur.

Kış Sezonu Büyük Beden Tesettür Modası

Bu kış sezonunda büyük beden tesettür modasında pantolon v e abiye tarzı kombinler oldukça popüler. Ayrıca salaş kazaklar ve düz eşarplar da bu sezonun tesettür modasında oldukça popüler olmuş durumda. Stilistler genellikle kontrast renkleri kış modası için popüler ilan etse de yumuşak renkler de bu sezon oldukça sık kullanılmakta.

Bu sezon yine siyah ve kırmızı renkleri büyük beden tesettür modası için popüler renkler arasında. Bunun yanı sıra açık mavi ve sarı renkleri de kombinlerde sıklıkla kullanılan renkler arasında. Bu sezon ayakkabı olarak genelde süet deri botlar tercih edilse de alçak tabanlı botlar da yine popüler olan ayakkabı çeşitleri arasında.

Büyük Beden Tesettür Modasında Aksesuarlar

Bu sezon büyük beden tesettür modasında taşlı yüzükler ve uzun kolyeler oldukça moda. Özellikle mor renkli taşa sahip olan yüzükler ve gümüş kolyeler stilistler tarafından pek çok kombinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra altın bilekliklerde minimalist desenli çeşitler sıklıkla tercih edilen modeller arasında. Bu sezonun şaşırtan ürünlerinden birisi ise bronşlar. Eşarba veya kıyafete iliştirilmiş bronşlar bu kış sezonunda oldukça popüler olan aksesuarlar arasında. Özellikle doğa temalı bronşlar bu sezon oldukça popüler olmuş durumda. Gümüş bronşlar altın olanlara göre bu sezon biraz daha fazla tercih edilse de altın bronşlar da yine sıklıkla kullanılanlar arasında.

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login