Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Polisiye dizinin kanalı da belli oldu

14 Haziran 2016 Salı, 14:20

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy‘un yeni sezondaki dizisi hangi kanalda yayınlanacak belli oldu.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN YENİ SEVGİLİSİ

Yapımcılığını Ay Yapım’ın yapacağı, senaristliğini Ertan Kurtulan’ın yapacağı dizinin erkek başrol oyuncusu için Çağatay Ulusoy ile anlaşma sağlanmıştı. Ulusoy’a yeni ve güzel bir yetenekli ismin eşlik edeceği konuşuluyor. Merakla beklenen dizi Eylül ayında Show Tv’de izleyicisi ile buluşacak.

Bu arada dizinin yönetmeni ile de anlaşma sağlandı. Daha önce Ezel, Karadayı ve Son gibi başarılı projelerde yönetmenlik yapan Uluç Bayraktar ile anlaşma sağlandı. Çağatay Ulusoy yeni dizisiyle Eylül ayında Show Tv’de!

YENİ DİZİ POLİSİYE TARZDA OLACAK

Son olarak Medcezir dizisiyle ve Delibal filmiyle karşımıza çıkan başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy ekranlara yeniden dönüş yapıyor. Bir sezonluk aranın ardından yine Ay Yapım imzalı bir dizide rol alacak olan Çağatay Ulusoy dizinin Ocak ayında değil Eylül ayında başlayacağını açıkladı. Yeni rolü için ABD’de silah eğitimi aldığını söyleyen Ulusoy, dizinin polisiye tarzında olacağını ve işin içinde yine aşkın olacağını söyledi. Önceki işlerinden farklı olacağını söyleyen başarılı oyuncu senaryonun bu sıralarda yazıldığını açıkladı.

You must be logged in to post a comment Login