baby sensory

Çalıkuşu’nunu Sütlü Nuriye’sinde inanılmaz değişim

33 kio verdi…

30 Ağustos 2014 Cumartesi, 03:54

‘Çalıkuşu’nun Sütlü Nuriyesi’si Elif Sümbül Sert, bu sezon karşımıza bambaşka biri olarak çıkacak. 33 kilo veren oyuncu artık çok seksi. Elif Sümbül Sert, nasıl kilo verdiğini, yeni aşkını ve projelerini anlattı.

Elif Sümbül Sert, Çalıkuşu’nda oynarken 85 kiloydu. Şimdi yeni haliyle bambaşka rollerde görebileceğiz. 33 kilo verir vermez, seksi kadın rolünü kapan oyuncu, artık kendini daha özgür ve sağlıklı hissettiğini söylüyor, “Aynaya baktığımda kendime özgüvenim artıyor” diyor.

elif sümbül sert

“Ekrana ‘Aliye’ dizisiyle başladım. Bunu ‘Şöhret’, ‘Aşk Bir Hayal’ gibi projeler takip etti. Her şey yolunda giderken kilo aldım. Sonra verdim. Ama ardından ikinci çocuğuma hamile kaldım ve yine kilo aldım. Bu da tabii kariyerimi etkiledi. Artık bu işi yapamam dediğim bir döneme girdim. Hatta her şeyi bırakıp İstanbul’dan gidiyordum.

Emzirme sürecinden sonra kilo vereceğimi biliyordum. Ama tam o sırada ‘Çalıkuşu’ dizisi için iri göğüslü, kilolu bir karakter aradıklarını söylediler. İşin içinde Çağan Irmak ve Timur Savcı olunca Asos’ta bebek emziriyorken geri döndüm. Bu süreçte gerekli tedaviye başladım.

Fox’ta yeni başlayacak dizim ‘Kadim Dostum’da beni izleyenler şoka girecek. Çünkü ilk kez yüzüme bu kadar makyaj yapılıyor. Dişi, cesur, arsız bir karakter olarak karşınıza çıkmaya hazırlanıyorum.

You must be logged in to post a comment Login