Çalınmış Hayatlar dizisi konusu ve oyuncuları

Çalınmış Hayatlar dizisinin konusu ne oyuncular kimler ? Blu TV Çalınmış Hayatlar dizisi nasıl izlenir ne zaman yayınlanıyor?

İnternet üzerinden yayın yapan Doğan Grubu’na ait Blu TV’de drama ve belgesel türünde Çalınmış Hayatlar isimli yeni bir dizi başlıyor. Çalınmış Hayatlar’da Özgecan Aslan, Münevver Karabulut ve Sarai Sierrai cinayetleri, ailelerinin de katkılarıyla konu ediliyor. 

Dijital TV sektörüne hızlı bir giriş yapan, Türkiye’nin internet televizyonu BluTV, kendi yerli dizilerini yayınlamaya devam ediyor. ‘Masum’ ve ‘Sahipli’ dizileri ile izleyiciden tam not alan BluTV, şimdi de drama, belgesel tadında olan “Çalınmış Hayatlar” ı çok yakında izleyicisi ile buluşturuyor.

Yapımını D Productions ve GameYapım’ın ortaklaşa gerçekleştirdiği “Çalınmış Hayatlar” da Özgecan Aslan, Münevver Karabulut ve Sarai Sierrai cinayetleri, dava dosyalarına dayanılarak ailelerin özel izni ve katılımıyla izleyicilere aktarılıyor.

Dizinin başrollerinde, Özge Özkaplan (Özgecan Aslan), Cansu Diktaş (Münevver Karabulut) ve Onuryay Evrentan (Sarai Sierra) yer alırken, proje tasarımı ve sunuculuğunu Gökçen Özdemir, yönetmenliğini ise Sevdaluk, Yalancı Bahar, Şüphe yapımları ile adından söz ettiren Deniz Yılmaz Şayir yapıyor.
Her bölümü ortalama 60 dakika olan BluTV’nin yeni drama belgeseli “Çalınmış Hayatlar” toplam 3 bölümden oluşuyor ve her hafta 1 bölüm izleyicisi ile buluşuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çalınmış Hayatlar dizisi konusu ve oyuncuları

x