Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar arasında zeytin dalı!

Ünlü komedyenlerin zeytin dalı atışması!

17 Kasım 2015 Salı, 02:56

Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz arasına Ali Baba ve 7 Cüceler mesajları!

ALİ BABA VE 7 CÜCELER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Araları gişe rekabeti nedeniyle açık olan Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filmiyle söz konusu rekabette yeni bir sayfa açtı. Gökbakar’ın sosyal medya üzerinden uzattığı “zeytin dalı”na, Yılmaz “zeytinlik”le karşılık verdi.

İŞTE CEM YILMAZ’IN SON KEŞFİ OLAN RUS GÜZEL-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Şahan Gökbakar, yeni filmi “Ali Baba ve 7 Cüceler”in vizyona girdiği gün Cem Yılmaz’a Instagram üzerinden zeytin dalı uzattı. Gökbakar’ın “Başarılar dilerim, gişeniz bol olsun” mesajına yanıt, çok geçmeden yine aynı kanaldan geldi. Yılmaz, önce tek bir zeytin dalı fotoğrafı paylaşıp altına “Sosyal medyadan Şahan’ın uzattığı zeytin dalını aldım. Teşekkür ederim” diye yazdı.cem-yılmaz-şahan

Ardından zeytin ağaçlarıyla dolu bir arazinin fotoğrafının altına şu notu düştü: “Ben de tüm komedyen kardeşlerime zeytin ağaçları uzatıyorum. Herkes mutlu olsun, mutlu etsin!” İnternet ortamında kısa sürede yayılan atışmaya çok geçmeden farklı isimler katıldı. Behzat Uygur, “Madem ki barış havası var, ben de Süheyl’e barış çubuğu gönderiyorum” notuyla kuş tüyüyle süslü bir mızrak fotoğrafı paylaştı. Cem Yılmaz, bu tweet’i görmezden gelmeyip retweet yaparak kendi sayfasına taşıdı.

alibaba-yedi-cüceler
ALİ BABA VE 7 CÜCELER FİLİMDEKİ RUS GÜZEL KİM?
Filmlerinde hep aynı oyuncularla çalıştığı gerekçesiyle eleştirilen Cem Yılmaz, son projesi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ için sürpriz isimlerle anlaştı. Survivor 2014′de yarışan voleybolcu Duygu Bal da filmin kadrosunda. Yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği yeni filmi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ için Cem Yılmaz, daha önce Tutku ve Casper markalarının reklamlarının yanı sıra Ferman Toprak’ın ‘Mavi Mavi’ klibinde oynayan Rusyalı Irina Ivkina’ya filiminde başrol verdi. Film için başrol oyuncusu arayan Cem Yılmaz, daha önce reklam filmerinde oynayan Irina Ivkina’yı görünce beğendi.

İŞTE CEM YILMAZ’IN SON KEŞFİ OLAN RUS GÜZEL-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIrina-Ivkina

CEM YILMAZ’DAN 2015 REKORU GELDİ
Cem Yılmaz’ın hem senaryosunu yazıp yönettiği hem de başrolü üstlendiği yeni filmi “Ali Baba ve 7 Cüceler”, rekora gidiyor.
Yılmaz’ın başrolü Irina Ivkina, Zafer Algöz ve Çetin Altay’la paylaştığı film, vizyona girdiği ilk hafta sonunda bir rekora imza attı. 13–15 Kasım tarihlerinde 539 bin 317 kişi tarafından izlenen “Ali Baba ve 7 Cüceler”, böylece 2015’in en iyi açılış yapan Türk filmi oldu.

alibaba-yedi-cüceler-2

Hedefimiz güldürmek
Cem Yılmaz, yeni filmi “Ali Baba ve 7 Cüceler”in özel gösterimleri nedeniyle Türkiye’yi dolaşıyor. Ünlü komedyen, yeni filmini hafta sonu Ankara ve Eskişehir’deki salonlarda hayranlarıyla birlikte izledi. Yılmaz, gösterim öncesi şöyle dedi: “Filmin bir amacı var, bir hedefi var elbette. O hedef de biraz gülebilmek. Sonuçta çok zor şartlarda hayatımızı sürdürüyoruz.”

You must be logged in to post a comment Login